Kadra pedagogiczna – szkoła podstawowa
NADZÓR NAD DZIAŁALNOŚCIĄ SZKOŁY | |
Dyrektor Dzieła i Zespołu Szkół Salezjańskich | ks. Mariusz Witkowski |
Wicedyrektor szkoły | Anna Krzyżanowska |
Wicedyrektor szkoły | Agnieszka Zasławska |
Wicedyrektor szkoły | Anna Białożyt |
Pedagog szkolny | Justyna Wikło |
Psycholog szkolny | Aleksandra Standio |
KADRA PEDAGOGICZNA | ||
Imię i nazwisko nauczyciela | Przedmiot | Prowadzone oddziały |
Alicja Halczuk | Edukacja przedszkolna | Wychowawstwo 0A |
Małgorzata Pacholec | Edukacja przedszkolna | Wychowawstwo 0A |
Marta Ceran | Edukacja przedszkolna | Wychowawstwo 0B |
Weronika Zonik | Edukacja przedszkolna | Wychowawstwo 0B |
Paulina Zając | Edukacja przedszkolna | Wychowawstwo 0C |
Dorota Cichocka | Edukacja przedszkolna | Wychowawstwo 0C |
Ks. Piotr Krzywda | Religia | 0A, 0B, 0C |
Monika Podsiadły | J. angielski | 0A, 0B |
Dorota Sumisławska | J. angielski | 0C |
Kinga Kowalska | WF, tańce | 0A, 0B, 0C |
Ewa Ott- Kamińska, Krzysztof Kamiński |
Rytmika | 0A, 0B, 0C |
Joanna Szymaszek | Logopedia | 0A, 0B, 0C |
Magdalena Staniszewska | Robotyka | 0A, 0B, 0C |
NADZÓR NAD DZIAŁALNOŚCIĄ SZKOŁY | |
Dyrektor Dzieła i Zespołu Szkół Salezjańskich | ks. Mariusz Witkowski |
Wicedyrektor szkoły | Anna Krzyżanowska |
Wicedyrektor szkoły | Agnieszka Zasławska |
Wicedyrektor szkoły | Anna Białożyt |
Pedagog szkolny | Justyna Wikło |
Psycholog szkolny | Aleksandra Standio |
KADRA PEDAGOGICZNA | |
KLASA | IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY |
1Pa | Ewa Puton |
1Pb | Małgorzata Wróbel |
1Pc | Aleksandra Czarnecka |
1Pd | Anna Szczurowska – Luleczka |
2Pa | Kamila Janas |
2Pb | Beata Zaremba |
2Pc | Dorota Małecka |
2Pd | Aleksandra Woźniak |
3Pa | Małgorzata Zawadzka |
3Pb | Anna Krzyżanowska |
3Pc | Anna Pieracka |
3Pd | Wiesława Mostek |
KADRA PEDAGOGICZNA | |||
Lp. | Nazwisko i imię nauczyciela | Przedmiot | Klasy |
1. | Ks. Piotr Krzywda | religia | 1Pa, 1Pb, 1Pc, 1Pd |
2. | Ks. Krzysztof Nestoruk | religia | 2Pa, 2Pb, 2Pc, 2Pd |
3. | Ks. Łukasz Burnicki | religia | 3Pa, 3Pb, 3Pc, 3Pd |
4. | Ewa Puton | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna, język angielski wychowanie fizyczne | 1Pa |
5. | Małgorzata Wróbel | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna, wychowanie fizyczne | 1Pb |
6. | Aleksandra Czarnecka | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna, wychowanie fizyczne | 1Pc |
7. | Anna Szczurowska – Luleczka | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna, edukacja muzyczna, wychowanie fizyczne | 1Pd |
8. | Kamila Janas | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna, wychowanie fizyczne | 2Pa |
9. | Beata Zaremba | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna, wychowanie fizyczne | 2Pb |
10. | Dorota Małecka | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna, wychowanie fizyczne | 2Pc |
11. | Aleksandra Woźniak | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna, wychowanie fizyczne | 2Pd |
12. | Małgorzata Zawadzka | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna, edukacja muzyczna, edukacja informatyczna, wychowanie fizyczne | 3Pa |
13. | Anna Krzyżanowska | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna, edukacja muzyczna | 3Pb |
14. | Anna Pieracka | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna, wychowanie fizyczne | 3Pc |
15. | Wiesłąwa Mostek | edukacja wczesnoszkolna, edukacja plastyczna | 3Pd |
16. | Monika Podsiadły | język angielski | 3Pa, 3Pb, 3Pc, 2Pa, 2Pb, 2Pc |
17. | Dorota Sumisławska | język angielski | 1Pb, 1Pc, 1Pd, 2d, 3d |
18. | Wiktor Szostak | edukacja informatyczna | 1Pa, 1Pb, 1Pc, 1Pd, 2Pa, 2Pb, 2Pc, 2Pd, 3Pb, 3Pc, 3d |
19. | Krzysztof Kamiński | edukacja muzyczna | 1Pa, 1Pb, 1Pc, 2Pa, 2Pb, 2Pc, 2Pd3Pc, 3Pd |
20. | Kinga Kowalska | wychowanie fizyczne | 1Pa, 1Pb, 1Pc, 1Pd
2Pa, 2Pb, 2Pc, 2Pd |
21. | Aleksandra Markiewicz | wychowanie fizyczne | 3Pa, 3Pb, 3Pc, 3Pd |
NADZÓR NAD DZIAŁALNOŚCIĄ SZKOŁY | |||
Dyrektor szkoły | ks. Mariusz Witkowski | ||
Wicedyrektor szkoły | Agnieszka Zasławska | ||
Wicedyrektor szkoły | Anna Krzyżanowska | ||
Wicedyrektor szkoły | Anna Białożyt | ||
Pedagog szkolny | Marta Borowiec | ||
Psycholog szkolny | Maria Ligocka, Aleksandra Standio | ||
Pedagog specjalny | Joanna Szymczak |
KADRA PEDAGOGICZNA
Nazwisko i imię nauczyciela | Przedmiot | Wych. | Klasy |
Ks. Waldemar Łachut | religia | Klasy 5 i 8 | |
Ks. Łukasz Burnicki | religia | Klasy 4 | |
Ks. Wiesławs Psionka | religia | Klasy 7 | |
Ks. Marek Woś | religia | Klasy 6 | |
Mariola Klisiewicz | j. polski | 4Pb | 4Pb, 5Pb, 5Pc, 6Pb, 7Pa, 7Pb, 8Pc |
Katarzyna Michalczyk | j. polski | 4Pc | 4Pa, 4Pc, 4Pd, 5Pa |
Joanna Pawłowska | j. polski | 8Pa | 6Pa, 6Pc, 7Pc, 8Pa |
Dorota Janda | j. angielski | 7Pc | 4Pb, 5Pa, 7Pb, 7Pc, 8Pa, 8Pb, 8Pc |
Aleksandra Komosa | j. angielski | 4Pd | 4Pa, 4Pc, 4Pd, 5Pb, 8Pb |
Izabela Obuchowska | j. angielski | 4Pa, 4Pc, 5Pb, 6Pa, 6Pc, 7Pa, 7Pb, 8Pa | |
Marta Peruga | j. angielski | 5Pc | 5Pc, 6Pa, 7Pa, 8Pc |
Agnieszka Zasławska | j. angielski | 6Pb | 4Pb, 5Pa, 6Pb, 6Pc |
Dariusz Krywult | j. niemiecki | 4Pb, 4Pc, 4Pd, 5Pa, 5Pc, 6Pa, 6Pb, 6Pc, 7Pa, 8Pa, 8Pb, 8Pc | |
Joanna Obuchowska | j. niemiecki | 7Pb | 4Pb, 5Pb, 5Pc, 6Pc, 7Pa, 7Pb, 7Pc, 8Pa, 8Pb, 8Pc |
Anna Schriewer | j. niemiecki | 4Pa | 4Pa, 4Pc, 4Pd, 5Pa, 5Pb, 6Pa, 6Pb, 7Pc |
Zofia Fenrych | historia | Klasy 4, 5 i 8Pc | |
Ks. Krzysztof Nestoruk | historia | Klasy 6, 7, 8Pa, 8Pb | |
Piotr Owczarski | WOS | Klasy 8 | |
Ewa Kamińska | muzyka | 4Pa, 4Pb, 4Pd, 5Pb, 7Pb | |
Krzysztof Kamiński | muzyka | 4Pc, 5Pa, 5Pc, 6Pa, 6Pb, 6Pc, 7Pa, 7Pc | |
Wiktor Szostak | informatyka | Klasy 4 i 5 | |
Anna Leniec | informatyka | Klasy 6, 7 i 8 | |
Agnieszka Bolewicz | plastyka
technika geografia |
8Pc | Klasy 4, 5, 6 i 7
Klasy 4, 5 i 6 Klasy 5 i 6 |
Ewa Kochanowska | matematyka | 8Pb | 4Pc, 5Pb, 6Pa, 7Pa, 7Pb, 7Pc, 8Pb |
Renata Sobańska | matematyka | 5Pa | 4Pa, 4Pb, 5Pa, 6Pb, 6Pc, 8Pa, 8Pc |
Paweł Szulerecki | matematyka | 4Pd, 5Pc | |
Bożena Sacharska | fizyka | Klasy 7 i 8 | |
Joanna Kuklicz | Chemia | Klasy 7 i 8 | |
Daniel Okupny | geografia | Klasy 7 i 8 | |
Natalia Nowicka | przyroda, biologia | 7Pa | Klasy 4, 5, 6, 7, 8 |
Aleksandra Markiewicz | W-F | 6Pc | Klasy 4, 5, 6, 7, 8 |
Agnieszka Mizgalska | W-F | Klasy 4, 5, 6, 8 | |
Marcin Palma | W-F | Klasy 4, 5, 7, 8 | |
Paweł Ochota | W-F | Klasy 4, 5, 6, 7, 8 | |
Ireneusz Bilski | Edb
W-F |
Klasy 8
Klasy 6 |
|
Marta Borowiec | Doradztwo zawodowe | Klasy 7 i 8 | |
Justyna Wikło | Wychowanie do życia w rodzinie | Klasy 4, 5, 6, 7, 8 |
WYCHOWAWCY KLAS
Klasa | Wychowawca | Sala |
4Pa | Anna Schriewer | 307 |
4Pb | Mariola Klisiewicz | 122 |
4Pc | Katarzyna Michalczyk | 215 |
4Pd | Aleksandra Komosa | 106 |
5Pa | Renata Sobańska | 201 |
5Pb | Marta Borowiec | 211 |
5Pc | Marta Peruga | 204 |
6Pa | Aleksandra Standio | 123 |
6Pb | Agnieszka Zasławska | 308 |
6Pc | Aleksandra Markiewicz | 104 |
7Pa | Natalia Nowicka | 309 |
7Pb | Joanna Obuchowska | 205 |
7Pc | Dorota Janda | 107 |
8Pa | Joanna Pawłowska | L26 |
8Pb | Ewa Kochanowska | 214 |
8Pc | Agnieszka Bolewicz | 301 |