Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej


Grafik kół i fakultetów w klasach I – III w roku szkolnym 2017/18

Poniedziałek
GODZINA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
800 ÷ 845 Fakultet matematyczny kl. II W. Mostek
Gimnastyka korekcyjna kl. III K. Kowalska
1345 ÷ 1615 Logopedia M. Wróbel
1415 ÷ 1500 Koło plastyczne kl. III A. Bolewicz
Koło muzyczne kl. II K. Janas
1500 ÷ 1545 Koło muzyczne kl. I K. Janas
1500 ÷ 1545 Zbiórka ministrantów kl. II-III ks. L. Twardowski

 

Wtorek
GODZINA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
745 ÷ 845 Logopedia K. Sidoruk
800 ÷ 845 Terapia pedagogiczna A. Krzyżanowska
Fakultet matematyczny kl. III W. Mostek
Fakultet humanistyczny kl. II B. Fabisiak
Gimnastyka korekcyjna kl. I K. Kowalska
1330 ÷ 1600 Logopedia K. Sidoruk
1415 ÷1500 Koło teatralne kl. III B. Fabisiak
Koło informatyczne kl. II G. Kaźmierowska
1430 ÷ 1515 Terapia pedagogiczna A. Krzyżanowska
1500 ÷ 1545 Koło teatralne kl. I gr. I B. Fabisiak
Koło informatyczne kl. I gr. II G. Kaźmierowska
1545 ÷ 1630 Koło teatralne kl. I gr. II B. Fabisiak
Koło informatyczne kl. I gr. I G. Kaźmierowska

 

Środa
GODZINA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
745 ÷ 845 Logopedia M Wróbel
800 ÷ 845 Fakultet humanistyczny kl. III B. Fabisiak
Fakultet języka angielskiego kl. II A. Nowak
1345 ÷ 1615 Logopedia K. Sidoruk
1415 ÷1500 Koło informatyczne kl. III G. Kaźmierowska
1435 ÷ 1520 Koło teatralne kl. II B. Fabisiak
1440 ÷ 1525 Koło plastyczne kl. I gr. III A. Bolewicz
1500 ÷ 1545 Schola kl. I ks. L. Twardowski
1530 ÷ 1615 Koło dziennikarskie kl. III B. Fabisiak
1545 ÷ 1630 Gitara ks. L. Twardowski

 

Czwartek
GODZINA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
800 ÷ 845 Fakultet języka angielskiego kl. III M. Podsiadły
Gimnastyka korekcyjna kl. II K. Kowalska
Terapia pedagogiczna A. Krzyżanowska
1345 ÷ 1615 Logopedia M. Wróbel
1415 ÷ 1500 Koło ciekawskich kl. IIIa, IIIb na zmianę M. Holak
Koło plastyczne kl. II A. Bolewicz
1430 ÷ 1515 Terapia pedagogiczna A. Krzyżanowska
1500 ÷1545 Koło plastyczne kl. I gr. I A. Bolewicz
1545 ÷ 1630 Koło plastyczne kl. I gr. II A. Bolewicz

 

Piątek
GODZINA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
1435 ÷ 1520 Koło sportowe dziewczynki kl. II-III A. Markiewicz
Koło sportowe chłopcy kl. II-III P. Ochota, M. Palma
1520÷ 1605 Koło sportowe dziewczynki kl. I A. Markiewicz
Koło sportowe chłopcy kl. I P. Ochota, M. Palma

Grafik kół i fakultetów w klasach IV – VII w roku szkolnym 2017/18

Poniedziałek
GODZINA KOŁO/FAKULTET NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
1350 – 1435 Schola kl. IV A. Krzyżanowska 05
1435 – 1515 Koło plastyczne kl. V-VII A. Bolewicz 301
1445 – 1530 Fakultet języka angielskiego kl. V I. Obuchowska 25
Koło j. polskiego kl. IV B. Śledziowska 215
1500 – 1545 Schola kl. VII A. Krzyżanowska 05
1530  – 1615 Koło teatralne kl. V-VII B. Fabisiak 42

 

Wtorek
GODZINA KOŁO/FAKULTET NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
715 – 800 Koło chemiczne kl. VII A. Andruszko 120
1330 – 1415 Zajęcia z uczniem zdolnym z j. polskiego B. Fabisiak 42
1445 – 1530 SUDOKU J. Mierzejewska 42
1435 – 1605 SKS – dziewczęta A. Markiewicz hala
SKS – chłopcy P. Ochota hala

 

Środa
GODZINA KOŁO/FAKULTET NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
800 – 845 Koło matematyczne kl. VII J. Mierzejewska 42
1350 – 1435 Koło j. polskiego kl. VI B. Fabisiak 122
1415 – 1500 Koło plastyczne kl. IV A. Bolewicz 301
1430 – 1515 Koło gitarowe ks. L. Twardowski
Olimpijskie Koło Fizyczne kl. VIIA B. Sacharska 211
1445 – 1530 Koło historyczne kl. IV-VII I. Borkowska 123
1525 – 1610 Fakultet j. angielskiego kl. VII D. Sumisławska 106
1530 -1615 Olimpijskie Koło Fizyczne kl. VIIB B. Sacharska 211
1530 – 1615 Koło dziennikarskie kl. III – VII B. Fabisiak nowa sala komputerowa

 

Czwartek
GODZINA KOŁO/FAKULTET NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
1350 – 1435 Koło matematyczne kl. IV E. Kochanowska 214
Fakultet języka angielskiego kl. VI M. Czaplicki 124
1430 – 1515 Fakultet języka angielskiego kl. IV M. Peruga 204
1445 – 1530 Programowanie i nie tylko kl. IV-VI G. Kaźmierowska 305
Koło teatralne kl. IV B. Śledziowska 215
1530 – 1615 Koło Misyjne Młodzi Świata kl. VI-VII ks. Ł. Piskuła 42
Koło miłośników informatyki  kl. VII G. Kaźmierowska 305

 

Piątek
GODZINA KOŁO/FAKULTET NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
1445 – 1530 Zbiórka ministrantów kl. IV – VII ks. L. Twardowski
Koło przyrodnicze M. Holak 38