Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej


Poniedziałek
GODZINA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
800 ÷ 845 Fakultet matematyczny kl. II W. Mostek 41
Gimnastyka korekcyjna kl. III K. Kowalska sala
1345 ÷ 1615 Logopedia M. Wróbel 34
1415 ÷ 1500 Koło plastyczne kl. III A. Bolewicz 26
Koło muzyczne kl. II K. Janas 41
1500 ÷ 1545 Koło muzyczne kl. I K. Janas 41
1500 ÷ 1545 Zbiórka ministrantów kl. II-III ks. L. Twardowski zakrystia

 

Wtorek
GODZINA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
745 ÷ 845 Logopedia K. Sidoruk 34
800 ÷ 845 Fakultet matematyczny kl. III W. Mostek 05
Fakultet humanistyczny kl. II B. Fabisiak 41
Gimnastyka korekcyjna kl. I K. Kowalska sala
1330 ÷ 1500 Terapia pedagogiczna A. Krzyżanowska 05
1345 ÷ 1615 Logopedia K. Sidoruk 41
1415 ÷1500 Koło teatralne kl. III B. Fabisiak 41
Koło informatyczne kl. II G. Kaźmierowska 305
1500 ÷ 1545 Koło teatralne kl. I gr. I B. Fabisiak 41
Koło informatyczne kl. I gr. II G. Kaźmierowska 305
Schola kl. II-III ks. L. Twardowski 05
1545 ÷ 1630 Koło teatralne kl. I gr. II B. Fabisiak 41
Koło informatyczne kl. I gr. I G. Kaźmierowska 305

 

Środa
GODZINA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
745 ÷ 845 Logopedia M Wróbel 34
800 ÷ 845 Fakultet humanistyczny kl. III B. Fabisiak 05
Fakultet języka angielskiego kl. II A. Nowak 41
1345 ÷ 1615 Logopedia K. Sidoruk 34
1415 ÷1500 Koło informatyczne kl. III G. Kaźmierowska 305
1500 ÷ 1545 Koło teatralne kl. II B. Fabisiak 05
Schola kl. I ks. L. Twardowski 41
1545 ÷ 1630 Koło dziennikarskie kl. III B. Fabisiak 26
Gitara ks. L. Twardowski 41

 

Czwartek
GODZINA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
800 ÷ 845 Fakultet języka angielskiego kl. III M. Podsiadły 41
Gimnastyka korekcyjna kl. II K. Kowalska sala
Terapia pedagogiczna A. Krzyżanowska 05
1345 ÷ 1615 Logopedia M. Wróbel 34
1330 ÷ 1415 Terapia pedagogiczna A. Krzyżanowska 05
1415 ÷ 1500 Koło ciekawskich kl. IIIa, IIIb na zmianę N. Nowicka 38
Koło plastyczne kl. II A. Bolewicz 41
1500 ÷1545 Koło plastyczne kl. I gr. I A. Bolewicz 41
1545 ÷ 1630 Koło plastyczne kl. I gr. II A. Bolewicz 41

 

Piątek
GODZINA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
1435 ÷ 1520 Koło sportowe dziewczynki kl. II-III A. Markiewicz
Koło sportowe chłopcykl. II-III P. Ochota, M. Palma
1520÷ 1605 Koło sportowe dziewczynkikl. I A. Markiewicz
Poniedziałek
GODZINA PRZEDMIOT NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
715 – 800 j. polski kl. VII M. Klisiewicz
1445 – 1530 przyroda N. Nowicka
j. polski B. Fabisiak
1530 – 1615 WF M. Palma
j. niemiecki K. Krakowczyk
j. angielski D. Janda
Wtorek
GODZINA PRZEDMIOT NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
715 – 800 chemia A. Andruszko
1445 – 1530 WF A. Markiewicz
WF P. Ochota
1530 – 1615 j. angielski kl. IV – VI D. Sumisławska
matematyka J. Mierzejewska
Środa
GODZINA PRZEDMIOT NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
715 – 800 j. niemiecki kl. VII D. Krywult
1445 – 1530 WF A. Mizgalska
j. polski kl. IV – V M. Klisiewicz
matematyka R. Sobańska
j. niemiecki J. Obuchowska
j. angielski kl. IV – VI I. Obuchowska
1500 – 1645 plastyka / zajęcia techniczne A. Bolewicz
1530 – 1615 historia I. Borkowska
j. polski B. Śledziowska
zajęcia komputerowe/informatyka/muzyka 6Pa G. Kaźmierowska
Czwartek
GODZINA PRZEDMIOT NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
715 – 800 j. angielski kl. VII D. Sumisławska
1445 – 1530 j. angielski M. Czaplicki
1530 – 1615 j. angielski kl. VII I. Obuchowska
fizyka B. Sacharska
matematyka E. Kochanowska
1615 – 1700 religia ks. Ł. Piskuła
Piątek
GODZINA PRZEDMIOT NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
715 – 800 biologia N. Nowicka
1445 – 1530 j. angielski M. Peruga
j. niemiecki kl. IV – VI D. Krywult
1530 – 1615 geografia E. Florczak