Zajęcia pozalekcyjne LO i ZSZ


Zajęcia pozalekcyjne – propozycje

Rok szkolny 2017/18

Lp. Planowane zajęcia dodatkowe Nazwisko i imię nauczyciela
1. Dyskusyjny Klub Filmowy Beata Jankowska
2. Koło Edukacji Teatralnej Beata Jankowska
3. Laboratorium teatralne Beata Jankowska
4. Matura na 100% Aleksandra Nowak
5. To speakor….. tospeak – konwersacje w języku angielskim Anna Białożyt
6. Zajęcia z uczniem dyslektycznym Bożena Śledziowska
7. Koło języka niemieckiego- fakultety Wioletta Demkowicz – Wilczura
8. Koło języka włoskiego Kamil Oleksiak
9. Koło matematyczne- fakultety Ewa Berdyszak
10. Z biologia maturalnie. Elżbieta Pacholska
11. Koło biologiczne Elżbieta Pacholska
12. Koło języka rosyjskiego Joanna Obuchowska
13. Klub aktywności twórczej – Kreatoria Dorota Gąszczak
14. Podróże z psychologią Anna Żerebecka
15. Koło fizyczne- Z fizyką do matury Elżbieta Wilewska – Dullak
16. Koło miłośników informatyki Gabriela Kaźmierowska
17. „Pro100” – projektowanie w meblarstwie Łukasz Żebrowski
18. „Xylo – z miłości do drewna” – renowacja mebli, rzeźbiarstwo Ryszard Korżanowski
19. Piłka siatkowa Agnieszka Mizgalska
20. Basen Ireneusz Bilski
21. Siłownia Marcin Palma
22. Piłka koszykowa Ireneusz Bilski
23. Piłka nożna Marcin Palma
24. SKS- chłopcy Ireneusz Bilski
25. Tenis stołowy Paweł Ochota
26. Rajdy rowerowe Ireneusz Bilski
27. Obozy letnie i zimowe Ireneusz Bilski
28. Konsultacje przedmiotowe – wszyscy nauczyciele
29. Fakultety przedmiotowe dla III klas LO – przygotowujące do egzaminu maturalnego
30. Próbne egzaminy maturalne
31. Próbne egzaminy zawodowe
32. Inne zajęcia wynikające z potrzeb
Koła zainteresowań dla LO i ZSZ

w roku szkolnym 2017/18

 Przedmiot  Nauczyciel  Sala  Termin zajęć 
Koło filmowe

Koło teatralne

B. Jankowska L. 26

mała sala gimnastyczna

środa

wtorek

15 30 – 16 15

15 30 – 16 15

Koło

Z historią do matury

D. Szerszeń s. L 27 środa 14 45 – 15 30
Rysunek techniczny wspomagany informatyką M. Motyl Sala komputerowa L.4 piątek 7 10 – 7 55
Koło

Z fizyką do matury

E. Dullak od II semestru
Koło miłośników informatyki G. Kaźmierowska 305 czwartek 15 30 – 16 15
SKS i basen I. Bilski Sala gimn. poniedziałek 15 30 – 17 00
SKS – siatkówka A. Mizgalska Sala gimn. piątek 7 10 – 7 55
Wytwarzanie wyrobów z drewna i tworzyw drzewnych D. Kulikowski Warsztaty szkolne poniedziałek

wtorek

13 00 – 14 35

13 00 – 14 35

Projektowanie mebli L. Żebrowski Sala informacyjna D.1 poniedziałek

wtorek

13 00 – 14 35

13 00 – 14 35