Konsultacje w Szkole Podstawowej


KONSULTACJE KLAS IV – VII W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Poniedziałek
GODZINA KOŁO/FAKULTET NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
1350 – 1435 Schola kl. IV A. Krzyżanowska 05
1435 – 1515 Koło plastyczne kl. V-VII A. Bolewicz 301
1445 – 1530 Fakultet języka angielskiego kl. V I. Obuchowska 25
Koło j. polskiego kl. IV B. Śledziowska 215
1500 – 1545 Schola kl. VII A. Krzyżanowska 05
1530  – 1615 Koło teatralne kl. V-VII B. Fabisiak 42

 

Wtorek
GODZINA KOŁO/FAKULTET NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
715 – 800 Koło chemiczne kl. VII A. Andruszko 120
1330 – 1415 Zajęcia z uczniem zdolnym z j. polskiego B. Fabisiak 42
1445 – 1530 SUDOKU J. Mierzejewska 42
1435 – 1605 SKS – dziewczęta A. Markiewicz hala
SKS – chłopcy P. Ochota hala

 

Środa
GODZINA KOŁO/FAKULTET NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
800 – 845 Koło matematyczne kl. VII J. Mierzejewska 42
1350 – 1435 Koło j. polskiego kl. VI B. Fabisiak 122
1415 – 1500 Koło plastyczne kl. IV A. Bolewicz 301
1430 – 1515 Koło gitarowe ks. L. Twardowski
Olimpijskie Koło Fizyczne kl. VIIA B. Sacharska 211
1445 – 1530 Koło historyczne kl. IV-VII I. Borkowska 123
1525 – 1610 Fakultet j. angielskiego kl. VII D. Sumisławska 106
1530 -1615 Olimpijskie Koło Fizyczne kl. VIIB B. Sacharska 211
1530 – 1615 Koło dziennikarskie kl. III – VII B. Fabisiak nowa sala komputerowa

 

Czwartek
GODZINA KOŁO/FAKULTET NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
1350 – 1435 Koło matematyczne kl. IV E. Kochanowska 214
Fakultet języka angielskiego kl. VI M. Czaplicki 124
1430 – 1515 Fakultet języka angielskiego kl. IV M. Peruga 204
1445 – 1530 Programowanie i nie tylko kl. IV-VI G. Kaźmierowska 305
Koło teatralne kl. IV B. Śledziowska 215
1530 – 1615 Koło Misyjne Młodzi Świata kl. VI-VII ks. Ł. Piskuła 42
Koło miłośników informatyki  kl. VII G. Kaźmierowska 305

 

Piątek
GODZINA KOŁO/FAKULTET NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NR SALI
1445 – 1530 Zbiórka ministrantów kl. IV – VII ks. L. Twardowski
Koło przyrodnicze M. Holak 38

KONSULTACJE KLAS I – III W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Wtorek
GODZINA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
1330 – 1415 Zajęcia grafomotoryczne kl. 1Pc A. Pieracka
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego M. Podsiadły

 

Środa
GODZINA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
1330 – 1415 Zajęcia grafomotoryczne kl. 1Pc A. Pieracka
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego M. Podsiadły

 

Czwartek
GODZINA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
1330 – 1415 Zajęcia grafomotoryczne kl. 1Pc A. Pieracka
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego M. Podsiadły