Kadra pedagogiczna w gimnazjum


NADZÓR NAD DZIAŁALNOŚCIĄ SZKOŁY

Dyrektor Szkoły ks. Leszek Zioła
Zastępcy dyrektora Bożena Sacharska
Anna Krzyżanowska
Ewa Berdyszak
Pedagog szkolny Marta Borowiec
Psycholog szkolny Anna Żerebecka

 

 

 

Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot Wych Klasy,

w których nauczyciel uczy

Ks. Leszek Zioła religia 3Gc
Ks. Adam Kierszka religia 2Ga, 2Gb, 2Gc, 3Ga. 3Gb. 3Gd
Ks. Łukasz Piskuła religia 2Gd, 2Ge
Bożena Śledziowska j. polski 4Pb 3Ga, 3Gc, 3Gd
Joanna Pawłowska j. polski 3Gb 2Gb, 2Gc, 2Gd, 2Ge, 3Gb
Beata Jankowska j. polski 1La 2Ga
MartaPeruga j. angielski 4Pa 2Gc, 3Gb, 3Gc
Dorota Janda j. angielski 2Gc 2Gb, 2Gc,2Ge, 3Gc
Anna Białożyt j. angielski 3Gb
Mariusz Czaplicki j. angielski 2Ga, 2Gd, 3Gd
Kamil Oleksiak j. angielski 2Ga, 2Gb, 2Gd, 2Ge
Izabela Obuchowska j. angielski 3Ga
Aleksandra Nowak j. angielski 3Ga, 3Gd
Dariusz Krywult j. niemiecki 3Gd 2Ga, 3Ga, 3Gd
Joanna Obuchowska j. niemiecki 4Pc 2Gc, 2Gd, 2Ge, 3Ga, 3Gb, 3Gc
Wioletta Wilczura j. niemiecki 2Ga, 2Gb,2Gc,2Ge, 3Gb, 3Gc
Krystyna Krakowczyk j. niemiecki 2Gb
Izabela Borkowska historia 3Ga 2Gb, 3Gc,3Ge,3Ga, 4Gb, 3Gc, 3Gd
Stefania Stróżek historia 1Lb 2Ga, 2Gd
WOS 2Ga, 2Gb,2Gc, 2Gd, 2Ge, 3Ga, 3Gb, 3Gc, 3Gd
Krzysztof Kamiński zaj. artystyczne 2Ga, 2Gb,2Gc, 2Gd, 2Ge
Gabriela Kaźmierowska informatyka 2Gc,2Gd, 2Ge, 3Ga
Anna Pęska informatyka 2Ga, 2Gb, 3Gb, 3Gc, 3Gd
Agnieszka Bolewicz zaj. artystyczne

zaj. techniczne

7Pb 2Ga, 2Gb,2Gc, 2Gd, 2Ge

3Ga, 3Gb, 3Gc, 3Gd

Jacek Drożdżal zaj. techniczne 3Ga, 3Gb, 3Gc, 3Gd
Ewa Kochanowska matematyka 2Gb 2Gb, 2Gc, 3Ga, 3Gd
Renata Sobańska matematyka 2Ge 2Ga, 2Ge, 3Gb, 3Gc
Rorota Gąszczak matematyka 2Gd
Bożena Sacharska fizyka 2Gb, 2Gc,3Gb, 3Gc
Elżbieta Dullak fizyka 2Ga, 2Gd, 2Ge, 3Ga, 3Gd
Anna Andruszko chemia 3Gc 2Ga, 2Gb,2Gc, 2Gd, 2Ge, 3Ga, 3Gb, 3Gc, 3Gd
Anna Baruś biologia 2Ga, 2Gb, 2Gd, 2Ge, 3Ga, 3Gb, 3Gc, 3Gd
Natalia Nowicka biologia 6Pb 2Gc
Emilia Florczak geografia 2Ga, 2Gb,2Gc, 2Gd, 2Ge, 3Ga, 3Gb, 3Gc, 3Gd
Agnieszka Mizgalska W-F 2Ga 2Ga,2Gb, 2Gc,2Gd, 2Ge, 3Gb
Aleksandra Markiewicz W-F 3Ga, 3Gc
Marcin Palma W-F 2Gd 2Ga, 2Gb, 2Gd, 3Ga, 3Gc
Sebastian Rzymski W-F 3Gd
Lewandowski Mariusz W-F 2Gd 2Gd
Katarzyna Ogrodowska Wdrż 2Ga, 2Gb,2Gc, 2Gd, 2Ge, 3Ga, 3Gb, 3Gc, 3Gd
Ireneusz Bilski W-F 2Gc, 2Ge, 3Gb
basen dla całego gimnazjum