Kadra pedagogiczna w Szkole Podstawowej 2019/20


NADZÓR NAD DZIAŁALNOŚCIĄ SZKOŁY

Dyrektor Dzieła i Zespołu Szkół Salezjańskich ks. Leszek Zioła
Wicedyrektor szkoły kl 0-3 Anna Krzyżanowska
Wicedyrektor szkoły kl 4-8 Bożena Sacharska
Wicedyrektor szkoły LO i BS I st. Ewa Berdyszak
Pedagog szkolny Justyna Wikło
Psycholog szkolny Maria Ligocka
KADRA PEDAGOGICZNA
Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot Klasy
Ks. Waldemar Łachut religia 3Pa, 3Pb, 3Pc
Ks. Łukasz Burnicki religia 2Pa, 2Pb, 2Pc
Kl. Piotr Warzocha religia 1Pa, 1Pb, 1Pc, 1Pd
Kamila Janas edukacja wczesnoszkolna, plastyka, muzyka, wychowanie fizyczne 1Pa
Małgorzata Wróbel edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowanie fizyczne 1Pb
Aleksandra Czarnecka edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowanie fizyczne 1Pc
Anna Szczurowska – Luleczka edukacja wczesnoszkolna, plastyka, muzyka, wychowanie fizyczne 1Pd
Beata Fabisiak edukacja wczesnoszkolna, plastyka, muzyka, zajęcia komputerowe, wychowanie fizyczne 2Pa
Wiesława Mostek edukacja wczesnoszkolna plastyka, muzyka, wychowanie fizyczne 2Pb
Dorota Małecka edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowanie fizyczne 2Pc
Klaudia Sidoruk edukacja wczesnoszkolna, muzyka, plastyka, wychowanie fizyczne 3Pa
Anna Krzyżanowska edukacja wczesnoszkolna, muzyka, plastyka 3Pb
Monika Graczyk edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowanie fizyczne 3Pc
Dorota Sumisławska język angielski 1Pa, 1Pb, 1Pc, 1Pd
Monika Podsiadły język angielski 1Pa,1 Pb, 1Pc, 1Pd, 2Pa, 2Pb, 2Pc
Wiktor Szostak zajęcia komputerowe 1Pa, 1Pb, 1Pb, 1Pc, 2Pb, 2Pc, 3Pa, 3Pb, 3Pc
Krzysztof Kamiński muzyka 1Pb, 1Pc, 2Pc, 3Pc
Kinga Kowalska wychowanie fizyczne 1Pa,1Pb, 1Pc, 2Pa, 2Pb, 2Pc
Aleksandra Markiewicz wychowanie fizyczne 3Pa, 3Pb,

NADZÓR NAD DZIAŁALNOŚCIĄ SZKOŁY

Dyrektor Dzieła i Zespołu Szkół Salezjańskich ks. Leszek Zioła
Wicedyrektor szkoły kl 0-3 Anna Krzyżanowska
Wicedyrektor szkoły ks 4-8 Bożena Sacharska
Wicedyrektor szkoły LO i BS I st. Ewa Berdyszak
Pedagog szkolny Marta Borowiec
Psycholog szkolny Maria Ligocka
Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot Wych. Klasy
Ks.   Łukasz Burnicki religia 4 i 5 klasy
Ks.   Łukasz Piskuła religia 8Pa, 8Pb, 8Pc
Ks.  Konrad Roszczyk religia 6 i 7 klasy
Bożena Śledziowska j. polski 6Pb 4Pa, 4Pb, 5Pb,6Pb, 6Pc, 8Pc
Joanna  Pawłowska j. polski 5Pa 4Pc,5Pa, 8Pa
Mariola Klisiewicz j. polski 7Pb 5Pc,6Pa,7Pa, 7Pb, 7Pc
Beata Fabisiak j. polski 8Pb
Marta  Peruga j. angielski 6Pa 4Pa,5Pb,5Pc,6Pa, 6Pb
Dorota Janda j. angielski 4Pc 4Pa, 4Pc, 5Pa, 5Pb,5Pc,6Pb, 7Pc
Agnieszka Zasławska j. angielski 8Pc 6Pc, 7Pb, 8Pb, 8Pc
Dorota Sumisławska j. angielski 7Pa, 8Pa
Izabela Obuchowska j. angielski 5Pa, 6Pc, 7Pa, 7Pb,7Pc, 8Pa, 8Pb
Aleksandra Nowak j. angielski 4Pb 4Pb
Dariusz Krywult j. niemiecki Wszystkie klasy oprócz 6Pc
Joanna Obuchowska j. niemiecki 6Pc Wszystkie klasy oprócz 4Pc
Izabela  Borkowska historia Wszystkie klasy
Piotr Owczarski WOS 8 klasy
Krzysztof Kamiński muzyka 4Pa, 4Pb, 4Pc, 5Pa, 5Pb,7Pa, 7Pb,7Pc
Małgorzata Górna muzyka 5Pc,6Pa, 6Pb, 6Pc
Wiktor Szostak informatyka 4, 5, 6 klasy
Anna Leniec informatyka 7 i 8 klasy
Agnieszka Bolewicz plastyka

technika

5Pc Klasy 4, 5, 6 i 7

Klasy 4, 5 i 6

Joanna Mierzejewska matematyka 7Pa 4Pb, 4Pc, 7Pa, 7Pb, 8Pb
Ewa  Kochanowska matematyka 5Pb 4Pa, 5Pb, 6Pa, 6Pb, 8Pc
Renata Sobańska matematyka 7Pc 5Pa, 5Pc, 6Pc, 7Pc, 8Pa
Bożena Sacharska fizyka Klasy 7 i 8
Anna Andruszko chemia 8Pa Klasy 7 i 8
Emilia Florczak geografia 8Pb Klasy 5, 6, 7, 8
Natalia Nowicka Przyroda, biologia 4Pa Klasy 4, 5, 6, 7, 8
Aleksandra Markiewicz W-F Klasy 6, 7, 8
Agnieszka Mizgalska W-F Klasy 4, 5, 6
Marcin Palma W-F Klasy 5, 6, 7, 8
Paweł Ochota W-F Klasy 4, 5, 6, 7, 8
Ireneusz Bilski Edukacja dla bezpieczeństwa Klasy 8
Agnieszka Strzelec Doradztwo zawodowe Klasy 7 i 8
Wychowanie do życia w rodzinie Klasy 5, 6, 7, 8