Absolwenci Gimnazjum


3GA3GB3GC

Wychowawca klasy: Joanna Obuchowska
Absolwenci:

  1. Andrzejewski Kacper
  2. Golema – Oszczak Nikodem
  3. Grzesiak Jarosław
  4. Lebiedziewicz Wernonika
  5. Łukaszczyk Michał
  6. Majewski Klaudiusz
  7. Maliński Gracjan
  8. Parchucik Krzysztof
  9. Pires Sarniak Victor
  10. Siergej Cyprian
  11. Sobolewski – Węgielnik Bartosz
  12. Szukalski Paweł
  13. Trojan Szymon
  14. Worysz Łukasz
  15. Wójcik Bartosz
  16. Zahorski Jakub
  17. Żogas Sebastian
  18. Tasuda Eliko
  19. Śmieszek Karol
  20. Dodova Madina

Wychowawca klasy: Bożena Śledziowska
Absolwenci:

  1. Adamek Aleksandra
  2. Andruszko Kacper
  3. Gibutowski Jan
  4. Jakubowski Mateusz
  5. Kaczmarek Julia
  6. Kata Jakub
  7. Kochmańska Barbara
  8. Kotwicka Sandra
  9. Kruszyński Maciej
  10. Kuprjanowicz Wiktor
  11. Lewandowska Ewa
  12. Łukasik Miłosz
  13. Mostek Piotr
  14. Moszczuk Adrianna
  15. Mróz Paweł
  16. Nowak Małgorzata
  17. Pacuk Maksymilian
  18. Pielak Michał
  19. Sawastian Robert
  20. Soldat Agnieszka
  21. Stanowski Dominik
  22. Sukiennik Wojciech
  23. Szafraniak Dominik
  24. Szmuc Mateusz
  25. Zaleska Julia

Wychowawca klasy: Marta Peruga
Absolwenci:

  1. Francuz Sebastian
  2. Kaminiarz Oliwia
  3. Kapler Jakub
  4. Kłodzińska Małgorzata
  5. Kubus Łukasz
  6. Matuszak Kamila
  7. Mazur Izabela
  8. Michalak Julia
  9. Nadolska Aleksandra
  10. Obryda Jakub
  11. Pawlikiewicz Patryk
  12. Pielech Lena
  13. Piwoni Aleksandra
  14. Płoska Aleksandra
  15. Płóciennik Jakub
  16. Skiba Mikołaj
  17. Tarnawski Tomisław
  18. Tomkowiak Marianna
  19. Wawrocka Dominika
  20. Wójtowicz Wiktoria
  21. Wysiecki Jan
  22. Zieńkowicz Natalia
  23. Szewłoga Paweł
  24. Czerniak Julia

3GA3GB3GC

Wychowawca klasy: Dorota Janda
Absolwenci:

  1. Balowska Anna
  2. Błanek Nikola
  3. Bogucka Natalia
  4. Buczuliński Piotr
  5. Hoehle Przemysław
  6. Karpiński Jakub
  7. Kuźmiński Jakub
  8. Laskowicz Paweł
  9. Łącka Maja
  10. Malczewski Grzegorz
  11. Pasik Agata
  12. Pielka Wiktoria
  13. Piszczyk Wojtek
  14. Sileński Konrad
  15. Spławski Sergiusz
  16. Szymkowiak Mikołaj
  17. Świątek Agnieszka
  18. Tarasiewicz Brajan
  19. Trzyna Julia
  20. Weremczuk Sara
  21. Wiencek Natalia
  22. Zdanowski Karol
  23. Żywica Karol

Wychowawca klasy: Renata Sobańska
Absolwenci:

  1. Andrzejewska Weronika
  2. Bacławska Dominika
  3. Bogdziński Jakub
  4. Borkowski Kacper
  5. Byrski Jakub
  6. Górski Adam
  7. Kieca Julia
  8. Kopeć Kacper
  9. Krutow Michał
  10. Niegolewski Andrzej
  11. Nowakowska Ewa
  12. Piotrowski Maksymilian
  13. Pobocha Bartosz
  14. Roślik Natalia
  15. Słówko Martyna
  16. Stefanowski Piotr
  17. Świątek Łukasz
  18. Urban Adam
  19. Wesołowski Jakub
  20. Zawadzki Konrad
  21. Zimoń Jakub
  22. Żywica Aleksandra

Wychowawca klasy: Ewa Kochanowska
Absolwenci:

  1. Barczyk Katarzyna
  2. Bednarczuk Katarzyna
  3. Cieślik Sara
  4. Czaplicki Kamil
  5. Ernest Radosław
  6. Faryniarz Iliana
  7. Gawarecka Agata
  8. Goldman Agnieszka
  9. Jakutowicz Aleksandra
  10. Jędrzejewski Szymon
  11. Jurkowska Dominika
  12. Konieczna Katarzyna
  13. Kość Kacper
  14. Mieczkowski Ignacy
  15. Naruć Małgorzata
  16. Pomykała Weronika
  17. Przybytek Urszula
  18. Puchalska Natalia
  19. Rogozińska Alicja
  20. Rudziński Michał
  21. Sejbuk Filip
  22. Solich Natalia
  23. Sukiennik Paula

3GA3GB3GC

Wychowawca klasy: Izabela Borkowska
Absolwenci:

  1. Ciężkowski Ernest
  2. Duda Dominika
  3. Dyrek Aleksandra
  4. Fabiszewski Nikodem
  5. Fąferek Weronika
  6. Hancewicz Aleksandra
  7. Kabaciński Kamil
  8. Karwowska Kamila
  9. Kleist Krzysztof
  10. Klepacka Zuzanna
  11. Krysiak Karolina
  12. Kusyk Sandra
  13. Lizak Alicja
  14. Maciborska Katarzyna
  15. Marek Łukasz
  16. Muszkiewicz Kamil
  17. Prokop Michał
  18. Skóra Joanna
  19. Staszak Sebastian
  20. Turkiewicz Agata
  21. Wykowska Anna
  22. Zaciura Jędrzej
  23. Zujko Jan
  24. Żulpo Adrian

Wychowawca klasy: Anna Andruszko
Absolwenci:

  1. Baradziej Piotr Wiktor
  2. Bartosik Kajetan Mariusz
  3. Beim Oktawia Maria
  4. Bolewicz Marianna
  5. Brończyk Marcin
  6. Fortuna Adam Michał
  7. Kabata Stanisław
  8. Kacperski Arkadiusz Kacper
  9. Kalinowski Kacper
  10. Kochmańska Zofia Elżbieta
  11. Krywult Karolina
  12. Krzanowski Bartosz Jakub
  13. Leonowicz Mateusz Michał
  14. Marchelewska Karolina
  15. Marcinków Piotr Michał
  16. Marcola Patrycja
  17. Nieznanowski Krzysztof Jerzy
  18. Pacewicz Miłosz
  19. Podgórski Dominik Wojciech
  20. Porzeziński Filip Jakub
  21. Sech Filip
  22. Szafraniak Dawid Stanisław
  23. Wróbel Piotr

Wychowawca klasy: Joanna Pawłowska
Absolwenci:

  1. Bakinowska Estera
  2. Chmiel Dominik
  3. Grzybowski Sebastian
  4. Jankowska Angelika
  5. Kamieniak Kacper
  6. Kołodziejczyk Bartosz
  7. Kopeć Julia
  8. Królikowski Tymon
  9. Krzyżanowska Małgorzata
  10. Maksymowicz Alicja
  11. Martin Łukasz
  12. Mosiejczuk Katarzyna
  13. Przybyszewski Michał
  14. Rucińska Zuzanna
  15. Stańko Maksymilian
  16. Strzelski Michał
  17. Szeliga Igor
  18. Tynkiewicz Kalina
  19. Woziwodzki Marcel
  20. Wójtowicz Alicja
  21. Wytrykus Bartosz
  22. Lejman Tymoteusz

3GA3GB3GC

Wychowawca klasy: Bożena Śledziowska
Absolwenci:

  1. Alex Adamski
  2. Bigos Magdalena
  3. Cieślikiewicz Marta
  4. Góra Filip
  5. Grabowska Laura
  6. Jaroszewicz Sandra
  7. Kolczewski Aleksander
  8. Kopaniecki Mateusz
  9. Kornafel Wojciech
  10. Kulaszewicz Aleksandra
  11. Majcherek Maksymilian
  12. Mazurkiewicz Michał
  13. Michalkiewicz Michał
  14. Pawelec Patrycja
  15. Rydzewska Wiktoria
  16. Rzyski Aleksander
  17. Sawczuk Michał
  18. Skoncej Paweł
  19. Szafer Kacper
  20. Waszczyńska Klaudia
  21. Wójcik Oskar
  22. Zabielska Aleklsandra
  23. Żukowski Dominik

Wychowawca klasy: Joanna Obuchowska
Absolwenci:

  1. Jakub Baran
  2. Dominik Chajda
  3. Mateusz Chyliński
  4. Michał Czarnecki
  5. Łukasz Druciak
  6. Bartosz Falbogowski
  7. Maciej Głuchowski
  8. Piotr Jegliński
  9. Mateusz Jędzierowski
  10. Weronika Kapler
  11. Arkadiusz Kryży
  12. Małgorzata Lizurej
  13. Łukasz Łańcuchowski
  14. Wojciech Misiura
  15. Wojciech Mokrzycki
  16. Łukasz Osiński
  17. Mikołaj Pastuszka
  18. Aleksandra Prażuch
  19. Jakub Romanowski
  20. Krystian Salmonowicz
  21. Maciej Scheffler
  22. Wojciech Skarbek
  23. Łukasz Szymczak
  24. Joanna Zygmunt

Wychowawca klasy: Marta Peruga
Absolwenci:

  1. Banaszczyk Hubert
  2. Cieślik Gerard
  3. Combs Michael
  4. Gaczyński Karol
  5. Kaczmarek Adrian
  6. Kojder Maria
  7. Kość Wojciech
  8. Kraśnicki Maciej
  9. Naruć Anna
  10. Obrembski Wojciech
  11. Przybytek Jan
  12. Sankowski Tomasz
  13. Spadło Tomasz
  14. Stasiuk Piotr
  15. Strzechowska Alicja
  16. Szewczyk Jakub
  17. Szugalski Błażej
  18. Szymoniak Dominik
  19. Włodarczyk Oliwier
  20. Wojciechowski Dominik
  21. Zych Agata
  22. Zys Filip
  23. Ziarek Adrianna

3GA3GB3GC3GD

Wychowawca klasy: Ewa Kochanowska
Absolwenci:

  1. Bartosik Jakub
  2. Bielska Karolina
  3. Bruchwalski Cezary
  4. Dmochowski Krystian
  5. Dyrek Natalia
  6. Fronczyk Mateusz
  7. Hilicki Jakub
  8. Jędrasik Aleksandra
  9. Krusikiewicz Marcel
  10. Krupińska Aleksandra
  11. Ligęza Joanna
  12. Mendrok Konrad
  13. Okopny Marek
  14. Romańczuk Magda
  15. Siemienas Kacper
  16. Szambelan Konrad
  17. Swichtenberg Hanna
  18. Tyrko Bastian
  19. Witek Oliwer

Wychowawca klasy: Dorota Janda
Absolwenci:

  1. Bocher Piotr
  2. Boć Karolina
  3. Czaplicki Patryk
  4. Ewangelista Dawid
  5. Frankowska Aleksandra
  6. Kacprzak Krystian
  7. Kowalczyk Maciej
  8. Kwiatkowski Jakub
  9. Lewandowska Maria
  10. Ludwiński Piotr
  11. Maciesza Jagoda
  12. Misiura Szymon
  13. Pietruszewski Maciej
  14. Piotrowska Natalia
  15. Standio Aleksandra
  16. Stański Eryk
  17. Szabłowska Karolina
  18. Szydłowski Jędrzej
  19. Tynkiewicz Natalia
  20. Urbanowicz Mikołaj
  21. Waydyk Piotr
  22. Zgorzałek Kinga
  23. Żywiołek Miranda

Wychowawca klasy: Agnieszka Zasławska / Robert Januszewski
Absolwenci:

  1. Bałuch Kajetan
  2. Biskupska Alicja
  3. Bogucki Konrad
  4. Czajewski Konstanty
  5. Cholewa Jagoda
  6. Forlańska Sara
  7. Frątczak Kacper
  8. Gasperowicz Martyna
  9. Gola Ewa
  10. Hawryłkowicz Viktoria
  11. Kochanowski Kamil
  12. Krzywiec Kacper
  13. Łukasiewicz Karolina
  14. Maziarczyk Karolina
  15. Mike Iga
  16. Naumiuk Bartłomiej
  17. Raźniewski Karol
  18. Taraszkiewicz Martyna
  19. Urbaniak Karol
  20. Wądzyńska Nikola
  21. Zaremba Weronika
  22. Zrzymołka Natalia

Wychowawca klasy: Renata Sobańska
Absolwenci:

  1. Banach Adam
  2. Daniszewski Dominik
  3. Domański Maciej
  4. Duda Dawid
  5. Ilukowicz Natalia
  6. Karamańska Nikola
  7. Kierner Kuba
  8. Krukowski Cezary
  9. Kucharski Maciej
  10. Meisner Szymon
  11. Perkowski Szymon
  12. Rzewuski-Skrzyczyński Bastian
  13. Staszkiewicz Max

3GA3GB3GC3GD

Wychowawca klasy: Anna Baruś
Absolwenci:

  1. Bigos Aleksandra
  2. Brozio Weronika
  3. Dobrowolska Adrianna
  4. Jedlińska Kamila
  5. Kuca Kamil
  6. Lipińska Martyna
  7. Migdalski Oskar
  8. Motyka Aleksandra
  9. Piekarska Maja
  10. Scecewicz Natalia
  11. Schneider Monika
  12. Skowronek Piotr
  13. Urbaniak Dariusz
  14. Zakrzewska Anna

Wychowawca klasy: Joanna Pawłowska
Absolwenci:

  1. Chomej Monika
  2. Chudy Dawid
  3. Cieślikiewicz Oskar
  4. Czaplicki Cyprian
  5. Drożdżal Olga
  6. Frontczak Anastazja
  7. Jastrzębski Sławomir
  8. Kalenik Patryk
  9. Kalisz Krzysztof
  10. Klaus Zuzanna
  11. Kleist Marcin
  12. Lewandowski Mateusz
  13. Łykowski Marcin
  14. Marcola Maciej
  15. Marszałek Karolina
  16. Olbiński Szymon
  17. Pachla Paola
  18. Roszkowski Damian
  19. Sekulska Patrycja
  20. Senkowska Marta
  21. Stankiewicz Jacek
  22. Szczygielski Krzysztof
  23. Wilczura Daniel

Wychowawca klasy: Anna Andruszko
Absolwenci:

  1. Bendykowska Klaudia
  2. Beziuk Urszula
  3. Bień Patrycja
  4. Jankowski Jakub
  5. Jarmoliński Maciej
  6. Kusiński Kamil
  7. Łowicka Anita
  8. Markiewicz Aleksandra
  9. Markuzel Nicoletta
  10. Milewska Paulina
  11. Rubach Patrycja
  12. Ruciński Maciej
  13. Rybak Maciej
  14. Sawicka Dominika
  15. Sikorska Paulina
  16. Szczepańska Edyta
  17. Wu Dawid
  18. Zielińska Eryka

Wychowawca klasy: Izabela Borkowska
Absolwenci:

  1. Borkowski Michał
  2. Ciechanowicz Adam
  3. Egiert Krzysztof
  4. Hube Vincent
  5. Jakubowski Szymon
  6. Kaczmarek Karol
  7. Krupecki Igor
  8. Pawlik Oskar
  9. Piątkowski Michał
  10. Piotrkowski Patryk
  11. RaschkeDennis
  12. Różański Jacek
  13. Słodek Franciszek
  14. Szczupak Cezary
  15. Wysocki Radosław
  16. Woźniak Jan
  17. Zajko-Ignatowicz Sebastian

3GA3GB3GC3GD

Wychowawca klasy: Bożena Śledziowska
Absolwenci:

  1. Bacławska Paulina
  2. Bańda Rafał
  3. Czarniak Filip
  4. Dmochowska Monika
  5. Fabisiak Kinga
  6. Jarmoliński Michał
  7. Jarosz  Iga
  8. Jurkowski Igor
  9. Kisielewski Kacper
  10. Klakowicz Monika
  11. Krack Szymon
  12. Los Mateusz
  13. Nitek Maciej
  14. Panocha Bartosz
  15. Pawłowski Jakub
  16. Różański Mateusz
  17. Wiśniewska Sandra
  18. Worysz Karolina
  19. Zduński Filip
  20. Zembrzuski Mateusz
  21. Zuba Justyna

Nr 3 w dzienniku – Joanna Cieślińska – tragiczna śmierć w 3 klasie w wyniku wypadku w drodze do szkoły

Wychowawca klasy: Joanna Obuchowska
Absolwenci:

  1. Barłowski Paweł
  2. Dymerska Anna
  3. Gładysz Radosław
  4. Grodzka Natalia
  5. Jaskulski Kacper
  6. Kochaniewicz Joanna
  7. Komajda Mateusz
  8. Koperek Zuzanna
  9. Kubicki Łukasz
  10. Macias Marcin
  11. Mańkus Michał
  12. Melnik Dominik
  13. Miller Artur
  14. Modrak Mateusz
  15. Pytlik Anna
  16. Rzeszotka Mateusz
  17. Suchy Michał
  18. Sypek Michał
  19. Zamorski Michał
  20. Zajączkowski Szymon
  21. Błeszyński Bartłomiej

Wychowawca klasy: Marta Peruga
Absolwenci:

  1. Bielicka Klaudia
  2. Bil Natalia
  3. Dylewska Natalia
  4. Jażdżyk Karol
  5. Klugiewicz Dorota
  6. Kwidzińska Justyna
  7. Łukasiewicz Justyna
  8. Miłaszewski Konrad
  9. Mordacz Michel
  10. Startek Kamila
  11. Storek Oskar
  12. Szołdra Daria
  13. Wasilewski Michał
  14. Wilińska Daria
  15. Wiśniewska Kamila
  16. Wrzesińska Hanna
  17. Załuska Marta
  18. Kardynał Aleksandra

Wychowawca klasy: Robert Januszewski
Absolwenci:

  1. Brydziński Kacper
  2. Doering Łukasz
  3. Golian Igor
  4. Jekiel Daniel
  5. Kinast Paulina
  6. Kujawski Przemysław
  7. Leśkiewicz Krzysztof
  8. Mielnicka Kamila
  9. Możejko Artur
  10. Spławski Mateusz
  11. Stawski Cezary
  12. Stępień Tomasz
  13. Tyrakowska Sylwia
  14. Obst Rober

3GA3GB3GC3GD

Wychowawca klasy: Dorota Janda
Absolwenci:

  1. Będzińska Joanna
  2. Brzeźniak Kamil
  3. Karpińska Weronika
  4. Knajp Klaudia
  5. Kowalczyk Renata
  6. Krasny Mateusz
  7. Lenckowska Aleksandra
  8. Mokrzycka Joanna
  9. Moździerz Nikola
  10. Pasikowski Kamil
  11. Peters Monika
  12. Piasecki Marcin
  13. Pilecka Joanna
  14. Różalska Magdalena
  15. Seyda Kamil
  16. Sylwanowicz Krzysztof
  17. Szczerba Kamil
  18. Szczombrowska Ewa
  19. Szuter Dominika
  20. Trepka Monika

Wychowawca klasy: Ewa Kochanowska
Absolwenci:

  1. Bacławski Paweł
  2. Baranowski Przemysław
  3. Bubienczyk Filip
  4. Chwedeczko Karolina
  5. Ciołek Cezary
  6. Czarnecki Paweł
  7. Ginał Karol
  8. Kaczmarek Filip
  9. Kojder Anna
  10. Korkiewicz Łukasz
  11. Matejski Tomasz
  12. Mazur Elvin
  13. Micek Tomasz
  14. Niegolewski Maciej
  15. Nowaczewska Karolina
  16. Pomykała Jakub
  17. Sarna Małgorzata
  18. Standio Karolina
  19. Traczewski Michal
  20. Wielądek Kuba
  21. Wójcik Ewa
  22. Zieliński Tomasz

Wychowawca klasy: Izabela Borkowska
Absolwenci:

  1. Bieluń Katarzyna
  2. Ciećwierz Joanna
  3. Burdzy Tiziana
  4. Jakubiec Marcin
  5. Jarosz Jan
  6. Frąckiewicz Przemysław
  7. Matuszak Kacper
  8. Kostrzewski Kacper
  9. Piekarska Anna
  10. Piętka Dominik
  11. Filipczuk Joanna
  12. Piętka Sylwia
  13. Nowakowska Dominika
  14. Robaczewska Joanna
  15. Mury Damian
  16. Remiszewski Kacper
  17. Czupryńska Weronika
  18. Jędrzejewski Tomasz
  19. Zuziak Adrian

Wychowawca klasy: Agnieszka Chmurzyńska – Zasławska
Absolwenci:

  1. Bandura Michał
  2. Białobrzeski Bartek
  3. Chamera Paweł
  4. Czyżewski Paweł
  5. Dolega Karol
  6. Duraj Jakub
  7. Hilicki Tomasz
  8. Jackowski Kacper
  9. Korczyński Konrad
  10. Kuźmicz Karol
  11. Lipski Patryk
  12. Macierewicz Oskar
  13. Maciejewski Maciej
  14. Matwiejczuk Tomasz
  15. Pietruszewski Damian
  16. Pietrzykowski Marcin
  17. Pogorzelczyk Kajetan
  18. Polański Dawid
  19. Porzeziński Adam
  20. Sobolak Radosław
  21. Warelis Michał
  22. Watral Patryk
  23. Wolanin Łukasz

3GA3GB3GC

Wychowawca klasy: Joanna Pawłowska
Absolwenci:

  1. Bańda Katarzyna
  2. Bilska Marta
  3. Grzybowska Natalia
  4. Herbik Anna
  5. Jackowski Remigiusz
  6. Jarosińska Karolina
  7. Jurewicz Karolina
  8. Kordziński Marcin
  9. Król  Nikola
  10. Łąk Joanna
  11. Mateńko Karolina
  12. Neumann Magdalena
  13. Niewiecki Krzysztof
  14. Ostojska Magdalena
  15. Różańska Justyna
  16. Skóra Radosław
  17. Szematowicz Bartłomiej
  18. Szumiłowicz Katarzyna
  19. Taraszkiewicz Adrian
  20. Wieczorek Anna
  21. Żmudzka Dorota
  22. Iwan Alex

Wychowawca klasy: Małgorzata Różek / Elżbieta Ratajska
Absolwenci:

  1. Chwedeczko Kacper
  2. Antoniuk Lisa
  3. Bałuch Kacper
  4. Cerkowniak Adrian
  5. Cerkowniak Bartosz
  6. Chamuła Joanna
  7. Drobniak Dawid
  8. Grabowski Szymon
  9. Korkuć Bartosz
  10. Miłoszewska Agata
  11. Pawłowska Joanna
  12. Reszczyńska Klaudia
  13. Rymaszewski Michał
  14. Sampławski Robert
  15. Socha Adrianna
  16. Szeloch Paweł
  17. Włostowski Patryk
  18. Zakrzewska Justyna
  19. Zawadzki Jakub

Wychowawca klasy: Anna Baruś
Absolwenci:

  1. Chmielewski Przemysław
  2. Dec Dominik
  3. Filipowicz Krzysztof
  4. Kasperczyk Adrian
  5. Kołacz Axel
  6. Michałowski Patryk
  7. Miklaszewski Patryk
  8. Muśnicki Damian
  9. Rzuchowski Michał
  10. Szalewicz Adrian
  11. Szopa Miłosz
  12. Tomkiewicz Patryk
  13. Zacharewicz Mateusz
  14. Zielonka Dominik

3GA3GB3GC3GD3GD

Wychowawca klasy: Bożena Śledziowska
Absolwenci:

Anderson Jarosław

  1. Balcerak Tomasz
  2. Borkowska Anna
  3. Ignatowicz Dominika
  4. Iljutczyk Marika
  5. Jarzyna Łukasz
  6. Kacprowska Marta
  7. Kaszycka Lena
  8. Kaźmierowska Aurelia
  9. Konik Diana
  10. Kudryńska Karolina
  11. Leśniak Klaudia
  12. Niegolewska Justyna
  13. Nieszporek Artur
  14. Piłat Sebastian
  15. Sokala Mikołaj
  16. Stalmierska Paula
  17. Synowicz Maciej
  18. Waliszewski Paweł
  19. Watral Mateusz
  20. Zadarnowska Dominika

Wychowawca klasy: Ewa Kochanowska
Absolwenci:

  1. Ćwiek Monika
  2. Górski Szymon
  3. Hernik Barbaa
  4. Jastrzębska Maria
  5. Jędra Marcin
  6. Kocol Katharina
  7. Kotwica Urszula
  8. Krack Klaudia
  9. Król Artur
  10. Marcinia Adrian
  11. Mazurkiewicz Jakub
  12. Nowalany Agata
  13. Podbrzeski Batłomiej
  14. Pogorzelczyk Weronika
  15. Przybylski Tomasz
  16. Rybacka Klaudia
  17. Sierpecki Krzysztof
  18. Skrendo Bartłomiej
  19. Sośnicki  Filip
  20. Tran Adam

Wychowawca klasy: Marta Peruga
Absolwenci:

  1. Dąbrowska Zuzanna
  2. Dziak Natalia
  3. Golińska Gabriela
  4. Gwiazdowska Weronika
  5. Janus Maciej
  6. Kafarska Kamila
  7. Kordek Justyna
  8. Kozbur Aleksandra
  9. Krzywicki Mateusz
  10. Kustra Anna
  11. Ligęza Jakub
  12. Modrzewska Eliza
  13. Musz Kornelia
  14. Porczak Agata
  15. Przybyszewski Maciej
  16. Semeniuk Agata
  17. Skrobacka Paulina
  18. Sylwanowicz Joanna
  19. Witkowska Katarzyna
  20. Wróbel Ada
  21. Wysocka Natalia

Wychowawca klasy: Robert Januszewski
Absolwenci:

  1. Antosik                Paweł
  2. BalcerekHanna
  3. Baran    Sandra
  4. Biernacki Piotr
  5. Brzeski Norbert
  6. Ciochoń Beata
  7. Kowaliszyn Wojciech
  8. Kobyłczyk Sebastian
  9. Kucharska Aleksandra
  10. Kryszczuk Karolina
  11. Krzywiec Łukasz
  12. Kurzeja                Sandra
  13. Murach               Aleksandra
  14. Makowski Gabriel
  15. Oliwa Paulina
  16. Rutkowski Dawid
  17. Szymczak Patrycja
  18. Wójcikowski Rafał
  19. Wyszczelska Weronika
  20. Wieromiejczyk Paweł
  21. Zuba Adam

Wychowawca klasy: Paweł Sikora
Absolwenci:

  1. Dąbrowski Piotr
  2. Greśkiw Adrian
  3. Grzywacz Damian
  4. Haman Michał
  5. Kaszubowski Mateusz
  6. Kozłowski Daniel
  7. Kucharzyk Grzegorz
  8. Kuflowski Jakub
  9. Lisowski Michał
  10. Maciurak Arkadiusz
  11. Piech Krzysztof
  12. Popkowski Przemysław
  13. Rodykow Mateusz
  14. Siwa Maksym
  15. Wojtasiak Tomasz
  16. Zrabkowski Michał
  17. Żebrowski  Konrad

3GA3GB3GC3GD3GE

Wychowawca klasy: Wioletta Demkowicz – Wilczura
Absolwenci:

  1. Borkowska Oktawia
  2. Chełstowski Mateusz
  3. Dublas Patrycja
  4. Frąckowiak Paweł
  5. Marta Gołda
  6. Jankowska Marta
  7. Kozłowska Anna
  8. Kozłowska Kinga
  9. Krajewska Sara
  10. Lewandowska Karolina
  11. Majewski Konrad
  12. Pade Kuba
  13. Podolski Piotr
  14. Chudzik Marta
  15. Rzeszotka Małgorzata
  16. Sawicka Paulina
  17. Sokołowski Piotr
  18. Stankiewicz Kalina
  19. Sukiennik Maciej
  20. Szewczuk Ada
  21. Trafalska Hanna
  22. Wójcik Irena
  23. Żuliński Kuba

Wychowawca klasy: Anna Franczak
Absolwenci:

  1. Bobrek Jan
  2. Cydzik Paweł
  3. Fabisiak Klaudia
  4. Górski Łukasz
  5. Gziut Konrad
  6. Janowicz Kuba
  7. Krzysztofowicz Marcin
  8. Krugowiec Tomasz
  9. Leśniak Dawid
  10. Nurska Ewa
  11. Opala Maja
  12. Piechocki Kuba
  13. Pilarczyk Andrzej
  14. Pilewska Mirela
  15. Piotrowski Kamil
  16. Poręba Przemysław
  17. Rosa Damian
  18. Szczombrowski Adam
  19. Szkolnicki Paweł
  20. Wawrzyński Daniel
  21. Wojtasik Michał
  22. Zajączkowski Tymoteusz
  23. Zamorski Szymon

Wychowawca klasy: Anna Andruszko / Joanna Niedzielak – Obuchowska
Absolwenci:

  1. Adamowicz Agata
  2. Brzeźniak Mateusz
  3. Golińska Aleksandra
  4. Karwacka Katarzyna
  5. Kmiecik Aleksandra
  6. Knapik Bartosz
  7. Kusa Julia
  8. Kusy Karolina
  9. Kutyło Karolina
  10. Matkowska Monika
  11. Miazek Filip
  12. Nagay Leszek
  13. Nowicka Agnieszka
  14. Parszewska Małgorzata
  15. Piątkowska Anna
  16. Pudło Katarzyna
  17. Waligórska Zuzanna
  18. Węgrzynowska Olga
  19. Udziela Łukasz
  20. Wielądek Maja
  21. Wysocka Alicja

Wychowawca klasy: Agnieszka Chmurzyńska – Zasławska
Absolwenci:

  1. Banasik Katarzyna
  2. Beim Natalia
  3. Bohatyrewicz Patryk
  4. Borowski Kuba
  5. Chmurzewska Marta
  6. Galor Piotr
  7. Golubska Marta
  8. Grochola Filip
  9. Iwanowska Sylwia
  10. Klimnik Tomasz
  11. Kwaśny Paulina
  12. Łukaszewicz Paweł
  13. Mike Paulina
  14. Mychal Karolina
  15. Nering Łukasz
  16. Olejnik Adam
  17. Oliwa Daniel
  18. Saczyńska Joanna
  19. Saczyński Wojciech
  20. Szynkowski Maciej
  21. Starosta Pamela

Wychowawca klasy: Barbara Urbańska
Absolwenci:

  1. Borowski Marcin
  2. Dolega  Jakub
  3. Flis Bartosz
  4. Jankowski Filip
  5. Łapiński Krzysztof
  6. Kowalewski Maksymilian
  7. Kwiecień Michał
  8. Matusiak Sławomir
  9. Olejniczak Mariusz
  10. Osmańczuk Jakub
  11. Potrawski Michał
  12. Raczek Tomasz
  13. Sablik Łukasz
  14. Sidor Adrian
  15. Starczewski Damian
  16. Suliga Paweł
  17. Szubert Michał
  18. Urbański Bartłomiej

3GA3GB3GC3GD

Wychowawca klasy: Joanna Pawłowska
Absolwenci:

  1. Ameliańczyk Natalia
  2. Budnik Jacek
  3. Dzierżawska Sara
  4. Gziut Agnieszka
  5. Hernik Stefania
  6. Kaczmarek Magdalena
  7. Kolanowska Agata
  8. Lipka- Bartosik Tomasz
  9. Motyl Magdalena
  10. Niegolewska Irmina
  11. Otmianowska Maja
  12. Pośpiech Katarzyna
  13. Rękas Natalia
  14. Skuza Klaudia
  15. Smogór Katarzyna
  16. Sobierska Katarzyna
  17. Solarz Bartłomiej
  18. Szóstak Sonia
  19. Szymańska Paulina
  20. Wojtala Wojciech
  21. Wierzbicki Mateusz
  22. Żabska Katarzyna

Wychowawca klasy: Małgorzata Różek / Piotr Majcherek
Absolwenci:

  1. Beim Oskar
  2. Błądzińska Kamila
  3. Błyskasz Tomasz
  4. Bursztynowicz Agata
  5. Cichocki Michał
  6. Ćwiek Dariusz
  7. Dziak Hubert
  8. Flisiak Michał
  9. Gorzym Michał
  10. Jastrzębski Michał
  11. Kaczmarska Aleksandra
  12. Kamiński Jan
  13. Kapturska Adrianna
  14. Kiersnowski Jan
  15. Konarski Adam
  16. Kowalski Rafał
  17. Krawczak Ada
  18. Mastalerz Joanna
  19. Niedźwiecka Katarzyna
  20. Pisuk Dawid

Wychowawca klasy: Izabela Borkowska
Absolwenci:

  1. Banach Aleksandra
  2. Baracz Patryk
  3. Bury Marcin
  4. Chamarczuk Michał
  5. Dzida Paweł
  6. Formicka Anna
  7. Gołdych Piotr
  8. Karwacka Klaudia
  9. Korcz Karolina
  10. Kwiecień Anna
  11. Łukasiuk Aleksandra
  12. Mirowska Katarzyna
  13. Pawłowski Szymon
  14. Piasecka Paula
  15. Popławski Damian
  16. Segin Sandra
  17. Środa Szymon
  18. Turos Milena
  19. Wywrot Joanna
  20. Zych Joanna

Wychowawca klasy: Gabriela Kaźmierowska
Absolwenci:

  1. Będzińska Magdalena
  2. Chałupiński Bartłomiej
  3. Chwistecka Magdalena
  4. Frost Marta
  5. Gruszka Jan
  6. Hofman Jędrzej
  7. Kordek Marcin
  8. Kowalczys Konrad
  9. Markowicz Michał
  10. Mazur Natalie
  11. Murach Dominik
  12. Oliwa Damian
  13. Paluch Przemysław
  14. Piekarski Bartosz
  15. Sołtysiak Piotr
  16. Staśkiewicz Dawid
  17. Sulik Karolina
  18. Surówka Jerzy
  19. Wójcik Przemysław
  20. Żmudzki Maciej

3GA3GB3GC3GD

Wychowawca klasy: Bożena Szutro – Śledziowska
Absolwenci:

  1. Bulanda Katarzyna
  2. Janicki Maksymilian
  3. Jankowska Agata
  4. Janowski Michał
  5. Kałuża Joanna
  6. Koroński Maciej
  7. Krawczak Julia
  8. Kubinowska Marta
  9. Leśniak Agnieszka
  10. Markiewicz Filip
  11. Matuszczak Anna
  12. Meder Aleksdandra
  13. Nowacki Roger
  14. Piotrowska Monika
  15. Sablik Katarzyna
  16. Szargut Dominika
  17. Szelągiewicz Magdalena
  18. Szkudlarek Paulina
  19. Sznabel Karina
  20. Udziela Artur
  21. Waligórska Anna
  22. Gołda Agnieszka

Wychowawca klasy: Ewa Kochanowska
Absolwenci:

  1. Dereczenik Karolina
  2. Gocłowski Dominik
  3. Gołdych Paweł
  4. Jankowska Sylwia
  5. Karp Anna
  6. Konieczny Damian
  7. Kortowski Bruno
  8. Kuniewicz Anna
  9. Miłosławski Paweł
  10. Mozga Dominik
  11. Mucha Piotr
  12. Olszewski Michał
  13. Opala Joanna
  14. Piechocka Dorota
  15. Praczkowski Michał
  16. Przybylski Jacek
  17. Sacharski Bartłomiej
  18. Sawicka Karolina
  19. Stebniki Karol
  20. Szymko Adam
  21. Tomczyk Agata
  22. Wnuczyński Marek
  23. Wnuk Aleksander
  24. Zdziarska Martyna

Wychowawca klasy: Marta Peruga
Absolwenci:

  1. Brodawska Anna
  2. Domaradzki Marek
  3. Dulian Aleksandra
  4. Dziegiński Sebastian
  5. Gagatek Bartłomiej
  6. Jaszczak Jakub
  7. Kalisz Piotr
  8. Krupecki Gaweł
  9. Kuzian Kamil
  10. Lasota Marta
  11. Małkiewicz Arkadiusz
  12. Michel Alexander
  13. Nejranowska Elżbieta
  14. Padee Jakub
  15. Szczygielski Piotr
  16. Szymański Bartosz
  17. Zabrocki Adam

Wychowawca klasy: Piotr Majcherek
Absolwenci:

  1. Azirowski Daniel
  2. Banasiak Adrian
  3. Burakowski Krystian
  4. Charkiewicz Martin
  5. Chudzik Marta
  6. Kozber Joanna
  7. Kuzko Joanna
  8. Lewicki Wojciech
  9. Litwin Jakub
  10. Maciejewski Mateusz
  11. Mical Rafał
  12. Milonas Kostas
  13. Moniuk Bartosz
  14. Popow Stanisław
  15. Rykała Dominik
  16. Smacha Marcin
  17. Sołtykiewicz Tomasz
  18. Waliszewski Tomasz
  19. Wiecha Adrian
  20. Zasztowt Konrad

3GA3GB3GC

Wychowawca klasy: Barbara Urbańska
Absolwenci:

  1. Araźny Adrian
  2. Bruski Adam
  3. Czapska Marta
  4. Dzięcioł Lubomir
  5. Garbowski Łukasz
  6. Kaczmarczyk Michał
  7. Karwacka Agnieszka
  8. Kaznocha Tomasz
  9. Kosińska Bogna
  10. Kruczek Piotr
  11. Kuśmierek Maksymilian
  12. Łach Maria
  13. Paluch Dorota
  14. Pikuła Piotr
  15. Raudo Monika
  16. Skiba Maria
  17. Soliński Damian
  18. Standio Maciej
  19. Starz Arkadiusz
  20. Szczepaniak Paweł
  21. Trędowicz Kamila
  22. Wejner Agnieszka
  23. Wójcik Janusz
  24. Zemlik Mateusz

Wychowawca klasy: Anna Andruszko
Absolwenci:

  1. Bolewska Edyta
  2. Bzdek Michał
  3. Gellert Anna
  4. Głowacki Kamil
  5. Graczyk Tomasz
  6. Janiszewski Rafał
  7. Jarmołowicz Piotr
  8. Kowalczuk Karolina
  9. Kruczkowska Anna
  10. Księżopolski Rafał
  11. Kwieciński Tomasz
  12. Kwiek Adam
  13. Ludwińska Urszula
  14. Mystkowski Michał
  15. Łybko Marcin
  16. Olcha- Osiński Konrad
  17. Paszkiewicz Karolina
  18. Pietraszuk Konrad
  19. Ratajczak Artur
  20. Rumiński Piotr
  21. Smoliński Jarosław
  22. Szymankiewicz Janina
  23. Wrzeszcz  Rafał

Wychowawca klasy: Anna Franczak
Absolwenci:

  1. Cierpicki Michał
  2. Ciosek Sandra
  3. Ćwirko Katarzyna
  4. Duk Cezary
  5. Horyń Robert
  6. Juszczyński Bartosz
  7. Ketz Dorian
  8. Kojder Artur
  9. Kordus Przemysław
  10. Kozbur Jakub
  11. Kosiarz Jakub
  12. Lewandowski  Daniel
  13. Mirowski Miłosz
  14. Pietkiewicz Łukasz
  15. Szymańska Joanna
  16. Ślazyk Konrad
  17. Waltrowski Piotr
  18. Wierzchoń Marek
  19. Zieniuk Malwina
  20. Żbikowska Agata
  21. Żbikowski Wojciech
  22. Kuzko Agnieszka