Modernizacja w Szkole Branżowej


Absolwenci naszej Szkoły Branżowej bez trudu znajdują zatrudnienie.

W szkole bowiem zdobywają oni gruntowną wiedzę teoretyczną ale przede wszystkim praktyczną. Dzieje się tak dzięki temu, że szkoła posiada własne, imponująco wyposażone warsztaty. Zajęcia praktyczne to dla naszych uczniów prawdziwa przyjemność. Chętnie w nich uczestniczą, gdyż efekty pracy w drewnie dają wiele satysfakcji. Dyrekcja dba o to by ciągle wzbogacać warsztaty o nowinki pojawiające się na rynku. Ostatni zakup to maszyna o nazwie CNC. Dzięki niej można wykonywać różne rzeczy takie jak wzory frontów do mebli, wzory drzwiczek do mebli, płycin drzwiowych, balustrady wypełnione płyciną, różnorakie napisy, a nawet wzory pisanek.
Zapraszamy wszystkich, którzy kochają pracę w drewnie. Przyjdźcie i przekonajcie się, jak ciekawy jest to zawód i ile satysfakcji może przynieść.