Przyszli stolarze ćwiczą umiejętności praktyczne.


W szkolnych warsztatach nudy nie ma. Uczniowie ze Szkoły Branżowej pracują, zdobywając wiedzę.

Ta wiedza jest każdemu stolarzowi potrzebna najbardziej. To praktyczne umiejętności, których nie da się ćwiczyć zdalnie. Uczniowie zadowoleni z możliwości odbywania praktyki bezpośrednio w szkole, pracują chętnie, tym bardziej, że Dyrekcja szkoły dba o systematyczny rozwój każdego ucznia naszych szkół, doposażając gdzie to tylko możliwe. Także warsztaty wzbogaciły się ostatnio o nową maszynę CNC, dzięki której można wykonywać bardzo ciekawe drewniane konstrukcje. Praca z nią daje wiele możliwości i rozwija kreatywność. Jak widać sprawia to naszym uczniom wielką frajdę. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszej szkoły. Tu nauczycie się stolarskiego kunsztu na wysokim poziomie!