Wolontariusze z paczkami w DPS i Hospicjum.


Mimo pandemii kalendarz nie stoi w miejscu. Ten trudny dla nas wszystkich rok dobiega końca, zatem święta Bożego Narodzenia zbliżają się szybkimi krokami.

Dla każdego z nas to czas na spotkania z rodziną, ciepłe rozmowy, uśmiechy, dzielenie się opłatkiem. Niestety nie dla wszystkich te chwile są tak łaskawe i miłe. Są ludzie, którzy nie mają już z kim spotkać się w te dni lub nie mogą z powodu pandemii. Są też tacy, którym ciężka choroba odebrała ostatnią nadzieję.
O wielu z Nich, tych w DPSach i Hospicjach myślą nasi Wolontariusze. Wspaniała i wrażliwa młodzież ze szkoły Podstawowej oraz z Liceum, niesie tym ludziom dobre słowo, upominki, a przede wszystkim świadomość,że ktoś o Nich pamięta.
Ta świadomość jest często dla mieszkańców DPSów i Hospicjum ważniejsza niż wszystko inne.Dlatego Wolontariusze odwiedzili z podarkami

DPS przy ul: Romera oraz Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dorosłych przy ul. Pokoju. Dary zostały przekazane przed wejściem, z powodu obowiązującego rygoru sanitarnego.