OTO JA…WYNIKI XII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO


Nie ustalono jeszcze nowego terminu gali rozdania nagród laureatom z powodu sytuacji epidemicznej w kraju. Dlatego prosimy o sprawdzanie informacji na stronach internetowych: Zespołu Szkół Salezjańskich (www.szkolysalezjanskie.pl) w Szczecinie, I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie (www.lo1.szczecin.pl) oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów (snapszczecin.blogspot.com). Gratulujemy i zapraszamy!

 

WYNIKI

XII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO OTO JA

pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

Zwycięzcami dwunastej edycji konkursu literackiego, który w roku szkolnym 2019/2020 nosił nazwę Oto ja i oni, zostali:

 

  • w kategorii: SP1 (klasy IV- VI):
  • Antonina Janus, I m-ce; opiekun: p. Katarzyna Janaszkiewicz  (OSM I stopnia w Szczecinie).
  • Małgorzata Krakowska, II m-ce; opiekun: p. Małgorzata Roszak (SP 48 w Szczecinie).
  • Aleksandra Dmitruk, III m-ce; opiekun: p. Jolanta Czajka (SP 7 w Stargardzie).
  • Maja Krystosiak, wyróżnienie; opiekun: p. Zenona Mazur (SP 48 w Szczecinie).
  • Maja Kuna, wyróżnienie; opiekun: p. Jolanta Czajka (SP 7 w Stargardzie).
  • Dobromir Szkarapata ( SP w Bielicach), wyróżnienie; opiekun: p. Anna Szkarapata.

 

  • w kategorii: SP2 (klasy VII- VIII ):
  • Karolina Burdzińska, I m-ce; opiekun: p. Klaudia Szostak (SP 53 w Szczecinie).
  • Małgorzata Sieczka, II m-ce; opiekun: p. Joanna Pawłowska (STS w Szczecinie).
  • Hanna Iwaszko, III m-ce; opiekun: p. Beata Podolak (SP7 w Stargardzie).
  • Zuzanna Gubała, wyróżnienie; opiekun: p. Klaudia Szostak  (SP 53 w Szczecinie).
  • Amelia Wawrzonek, wyróżnienie; opiekun: p. Mariola Wiater (SP w Radziszewie).
  • Karolina Woźniak, wyróżnienie; opiekun: p. Klaudia Szostak (SP 53 w Szczecinie).
  • Amelia Żurawska, wyróżnienie; opiekun p. Anna Bęgowska (SP w Bezrzeczu).

 

  • w kategorii: PP (szkoły ponadpodstawowe):
  • Natalie Vater, I m-ce; opiekun: p. Anna Kondracka- Zielińska (I LO w Szczecinie).
  • Kacper Pelo, II m-ce; opiekun: p. Beata Podleśna (I LO w Stargardzie).
  • Aleksandra Żółwińska, II m-ce; opiekun: p. Marzena Litwin (Grupa Szkół Niepublicznych LO w Stargardzie).
  • Hanna Korzeb, III m-ce; opiekun: p. Joanna Przeobrażeńska (XIV LO w Szczecinie).
  • Noemi Chwalisz, wyróżnienie; opiekun: p. Danuta Łempicka (LO Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie).
  • Marta Makarewicz, wyróżnienie; opiekun: p. Katarzyna Krzyżewska (II LO w Szczecinie).
  • Emilia Rolnicka, wyróżnienie; opiekun: p. Mariola Konicka (XI LO w Szczecinie).
  • Aleksandra Wyszczelska, wyróżnienie; opiekun: p. Beata Podleśna (I LO w Stargardzie).

 

Nie ustalono jeszcze nowego terminu gali rozdania nagród laureatom z powodu sytuacji epidemicznej w kraju.

Dlatego prosimy o sprawdzanie informacji na stronach internetowych: Zespołu Szkół Salezjańskich (www.szkolysalezjanskie.pl) w Szczecinie, I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie (www.lo1.szczecin.pl) oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów (snapszczecin.blogspot.com).

 

Gratulujemy i zapraszamy!

 

Organizatorzy:

Szczeciński oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów,

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie,

 Zespół Szkół Salezjańskich w Szczecinie