Wyniki konkursu ALFIK HUMANISTYCZNY


Znamy już wyniki Alfika Humanistycznego 2019!

59 uczniów z naszej szkoły dnia 11 grudnia 2019 r. wzięło udział w Alfiku Humanistycznym. Była to już XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu.

Malwina Żyła z klasy 3PB otrzymała tytuł LAUREATA oraz nagrodę rzeczową. Zajęła ona 1. miejsce w województwie zachodniopomorskim i 1. miejsce w Polsce.

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie otrzymali uczniowie:

Klasy 2

Gustaw Bloch klasa 2PA- 2. miejsce w województwie i 19. miejsce w Polsce

Zuzanna Hinc – klasa 2PA- 8. miejsce w województwie  i 119. miejsce w Polsce

Karina Żukowska – klasa 2PA- 8. miejsce w województwie  i 119. miejsce w Polsce

Maja Jekel – klasa 2PA- 22. miejsce w województwie  i 251. miejsce w Polsce

Hanna Górecka- klasa 2PB- 26. miejsce w województwie i 290. miejsce w Polsce

Magdalena Wolny- klasa 2PC- 48. miejsce w województwie i 403. miejsce w Polsce

 

Klasy 3

Natalia Anders- klasa 3PA- 8. miejsce w województwie i 72. miejsce w Polsce

Małgorzata Masalska- klasa 3PC- 13. miejsce w województwie i 117. miejsce w Polsce

Alicja Żukiert – Grosz- klasa 3PC- 13. miejsce w województwie i 117. miejsce w Polsce

Hanna Mierzejewska- klasa 3PC- 31. miejsce w województwie i 361. miejsce w Polsce

Szymon Poświętny- klasa 3PA- 34. miejsce w województwie i 366. miejsce w Polsce

Gabriela Sowa- klasa 3PA- 41. miejsce w województwie i 477. miejsce w Polsce

Łukasz Kroll- klasa 3PC- 43. miejsce w województwie i 480. miejsce w Polsce

Tymon Grządziel- klasa 3PC- 48. miejsce w województwie i 553. miejsce w Polsce

Aleksandra Suzynowicz- klasa 3PC- 57. miejsce w województwie i 636. miejsce w Polsce

Lena Misztal- klasa 3PC- 72. miejsce w województwie i 812. miejsce w Polsce

Milena Panek- klasa 3PA- 80. miejsce w województwie i 117. miejsce w Polsce

Adam Pieterek- klasa 3PB- 82. miejsce w województwie i 942. miejsce w Polsce

Lena Krzysik- klasa 3PC- 99. miejsce w województwie i 1186. miejsce w Polsce

 

Klasy 6

Olga Bieława- klasa 6PC- 24. miejsce w województwie i 219. miejsce w Polsce

 

Klasy 8

Julia Maksymów- klasa 8PB- 12. miejsce w województwie i 77. miejsce w Polsce

Adam Kaczmarek- klasa 8PA- 59. miejsce w województwie i 431. miejsce w Polsce

Małgorzata Sieczka- klasa 8PB- 67. miejsce w województwie i 519. miejsce w Polsce

 

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie otrzymali uczniowie:

Klasy 2

Jakub Krzysztofik – klasa 2PA- 61. miejsce w województwie i 482. miejsce w Polsce

Piotr Ziętek – klasa 2PC- 90. miejsce w województwie i 651. miejsce w Polsce

Klasy 3

Hanna Budzyńska- klasa 3PA- 115. miejsce w województwie i 1384. miejsce w Polsce

Maria Szczerbik- klasa 3PC- 124. miejsce w województwie i 1506. miejsce w Polsce

Olga Boruszak- klasa 3PC- 131. miejsce w województwie i 1547. miejsce w Polsce

Julia Szadkowska- klasa 3PA- 131. miejsce w województwie i 1547. miejsce w Polsce

 

Klasy 5

Jakub Kacperski- klasa 5PB- 32. miejsce w województwie i 478. miejsce w Polsce

Antonina Bloch- klasa 5PB- 39. miejsce w województwie i 543. miejsce w Polsce

 

Klasy 8

Natalia Gołembiewska- klasa 8PC- 131. miejsce w województwie i 1129. miejsce w Polsce

 

Dyplom za uzyskanie najlepszego wyniku w klasie otrzymali uczniowie:

Klasy 4

 

Michalina Krakowiak- klasa 4PA- 7. miejsce w województwie i 122. miejsce w Polsce

 

Klasy 7

Jan Ziętek- klasa 7PA- 118. miejsce w województwie i 1276. miejsce w Polsce

 

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników

 i życzymy dalszych sukcesów!