Wielki sukces naszych Wolontariuszy.


W Filharmonii Szczecińskiej odbyła się wczoraj wielka gala “Barwy Wolontariatu na Pomorzu Zachodnim 2019”,podsumowująca działalność wolontariatu w roku 2019.

Wszyscy Wolontariusze  z naszej szkoły byli tam również.      Ofiarność i serce każdego z nich możemy obserwować często podczas najprzeróżniejszych akcji w szkole i poza szkołą. Są oni bardzo aktywni i każdy zasługuje na nagrodę i podziw. Zawsze jesteśmy z Nich bardzo dumni. Tym razem jednak w kategorii “wolontariat indywidualny”, konkursowe jury postanowiło wyróżnić szczególnie naszą Wolontariuszkę z klasy 2 La. Asia Ciążela zajęła w tej kategorii 3 miejsce. To wielkie wyróżnienie, gdyż konkurencja była ogromna. Mnóstwo ludzi zajmuje się dziś wolontariatem i nie jest łatwo w tym tłumie ludzi dobrej woli, znaleźć się na tak wysokiej pozycji. Dziękujemy wszystkim Wam, Waszym Opiekunkom za to, że tak pięknie rozsławiacie naszą szkołę.Gratulacje!