Szkolna akcja “Karma dla zwierzaczka”


W dniach od 7 do 18 października 2019 r. uczniowie całej naszej szkoły, od najmłodszych do najstarszych, wzięli udział w „Zbiórce karmy dla zwierząt”. Na początku października zostały rozwieszone plakaty informujące na temat tego, czego potrzebują zwierzęta ze schroniska i gdzie należy przynosić karmę. W tym roku charytatywna akcja “Karma dla zwierzaczka” przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, za co pragniemy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom. Bus szkolny został wyładowany po sam dach. Karma trafiła do szczecińskiego schroniska oraz do schroniska w Dobrej, w obu placówkach zostaliśmy miło przyjęci. Oprócz kocyków, zabawek i karmy, zostały także przekazane pieniądze, zebrane podczas Dnia Uśmiechu przez  szkolnych wolontariuszy.

W słoneczny, październikowy dzień, przedstawiciele samorządu oraz wolontariatu naszej szkoły odwiedzili pobliskie schroniska dla zwierząt.  Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki karmy na rzecz zwierząt ze schroniska. W szczególności podziękować chcemy Rodzicom za to, że umożliwili swoim pociechom przystąpienie do tej szlachetnej akcji i wyposażyli dzieci w potrzebne produkty. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zapraszamy do uczestnictwa w akcji w przyszłym roku szkolnym.