Wieczór Seniora w naszej szkole.


“Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

W myśl tych przepięknych słów Jana Pawła II, nasi szkolni dzielni wolontariusze zaprosili do szkoły ludzi, dla których najbardziej dotkliwym uczuciem bywa uczucie samotności, mieszkańców szczecińskich DPSów. W stworzonym przez wolontariuszy ciepłym, klimatycznym wieczorze, z pewnością mogli zapomnieć na chwilę o troskach, smutku, przemijaniu.
Aula została na ten dzień zjawiskowo udekorowana, wolontariusze postarali się o wyśmienite wypieki, a także piękny program artystyczny.Były więc skrzypce, pianino i ksylofon, w wykonaniu Oliwiera ze Szkoły Branżowej.Dziewczynki ze Szkoły Podstawowej rewelacyjnie zatańczyły, a całość dopełniły krakowiaki wykonane w mistrzowski sposób przez dzieci z zespołu Szczecinianie. Wieczór był nie tylko udany, ale wycisnął nie jedną łzę wzruszenia u zaproszonych gości.Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za Wasze wielkie serce i wzorową postawę.