2019-08-11 ogłoszenia


 1. Trwa okres letniego wypoczynku. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radość i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Msze Święte w naszym kościele w niedzielę o g. 8:30, 10:, 11:30 a w tygodniu o g. 18:00.

 2. Dbamy o stosowny „strój do Kościoła” czy to w naszej kaplicy czy w innych miejscach kultu.

 3. W środę nabożeństwo do NMP Wspomożenia Wiernych o g. 17:30.

 4. W uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej, 15 sierpnia, Msze Święte według porządku niedzielnego. Przeżywana tego dnia rocznica bitwy warszawskiej będzie dla nas okazją do modlitwy za Ojczyznę, za Wojsko Polskie o g. 11:30.

 5. Tradycyjne błogosławieństwo kwiatów i ziół w uroczystość Wniebowzięcia NMP podczas wszystkich Mszy Świętych.

 6. Zapraszamy do udziału w XXXI Pieszej Pielgrzymce ze Stargardu do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie, która odbędzie się 15 sierpnia br. Pielgrzymka wyruszy o godz. 4.15 z kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie i zakończy się ok. godz. 13.00 w Sanktuarium uroczystą Mszą Świętą.”

 7. Zapraszamy do udziału w XXVII Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Tegoroczna pielgrzymka wyruszy pod hasłem: „UFASZ?”. Uroczysta inauguracja pielgrzymki nastąpi w piątek podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Zapisy odbywają się na stronie internetowej www.mysliborska.pl do 22 sierpnia. Można także zapisać się osobiście w dniach 21 i 22 sierpnia br. w biurze Fundacji Małych Stópek przy kościele pw. św. Jana Ewangelisty na ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.” .

 8. Solenizantów i jubilatów tygodnia otaczamy serdeczną modlitwą
  i powierzamy opiece MB Wspomożenia Wiernych..

 9. Intencje na niedzielę zamawiamy z wyprzedzeniem min. miesięcznym.
  W tygodniu możemy na bieżąco możemy zamawiać intencje mszalne.

 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej złożonej na stoliku, za ławkami.