[2019-06-16] Ogłoszenia


 1. Dziś obchodzimy uroczystość Trójcy Świętej. Przypominamy , że czas Komunii św. wielkanocnej tradycyjnie jest liczony od Środy Popielcowej do uroczystości Trójcy Przenajświętszej, czyli do przyszłej niedzieli. Zachęcamy tych, którzy z różnych powodów w tym czasie jeszcze nie wypełnili trzeciego przykazania kościelnego, aby skorzystali z sakramentu pokuty i zjednoczyli się z Chrystusem w Eucharystii.

 2. We wtorek modlimy się na za zmarłych. W ich intencji odmówimy Litanię do NSPJ i odprawimy mszę św.

 3. W czwartek Kościół obchodzi uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Z wdzięcznością za obecność Chrystusa pod postaciami chleba i wina wyruszymy. W kaplicy procesja będzie po mszy św. o g. 10:00, w formie jak w Rezurekcję. Na procesję do 4 ołtarzy zapraszamy do Kościoła parafialnego.

 4. 30 czerwca misjonarz salezjański z Peru ks. Józef Kamza wygłosi kazanie.

 5. Za tydzień serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców, Nauczycieli i Sympatyków naszej szkoły na dziękczynną adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie,  a także by prosić o dobre, bezpieczne wakacje dla dzieci i młodzieży w niedzielę tuż po zakończeniu roku szkolnego – 23 czerwca na godzinę 20:00 do kaplicy szkolnej.

 6. Wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy do modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych w tygodniu o godz. 17:30.

 7. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Zbiórka do puszki na rzecz kaplicznych organów.

 8. Intencje na niedzielę zamawiamy z wyprzedzeniem min. miesięcznym.
  W tygodniu możemy na bieżąco możemy zamawiać intencje mszalne.

 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej złożonej na stoliku, za ławkami.

 10. Wszystkich solenizantów i jubilatów powierzamy opiece
  MB Wspomożenia Wiernych.