[2019-05-26] Ogłoszenia


 1. Naszemu diakonowi Jakubowi w najbliższą sobotę w Lądzie nad Wartą zostaną udzielone święcenia kapłańskie. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.
 2. Sakramentu bierzmowania udzieli młodzieży w naszej kaplicy ks. bp Witalij Krywickij z Kijowa również w sobotę o g. 18:00.
 3. Dziś Modlimy się za Mamy, które ofiarowały swoje życie dzieciom i nadal są im oddane. Pamiętamy również o tych dla których jest to wyzwanie, którego nie uniosły. Niech Pan będzie dla nich wszystkich hojny i miłosierny.
 4. Od 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa (NSJP) o tych samych godzinach co nabożeństwa majowe. Zapraszamy.
 5. Ostatni dzień m-ca Modlimy się za rodziców, wychowawców oraz dzieci i młodzież podczas mszy św.
 6. „Zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniu z bratem Elia, współczesnym włoskim mistykiem – stygmatykiem, które w naszej Archidiecezji odbędzie się 29 maja br. w parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Mierzynie. Brat Elia będzie uczestniczył we Mszy Świętej o godz. 18.00. Druga część spotkania rozpocznie się o godz. 19.30 w auli Szkół Salezjańskich, przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie, gdzie będzie miało miejsce spotkanie modlitewne z bratem Elia.”
 7. Nowenna do Ducha Świętego rozpoczyna się w czwartek, 30 maja br. (dawne Wniebowstąpienie). , przygotowuje nas do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego oraz odnowienia darów Ducha Świętego.  Szczególnie zapraszamy tych, którzy przyjęli już sakrament bierzmowania. Będziemy się modlić podczas mszy św w ramach nowenny.
 8. I sobota Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o g. 17:30.
 9. Msza św. w intencji Żywego Różańca
 10. Wymiana Tajemnic Żywego Różańca
 11. I Niedziela Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św.
 12. Intencje na niedzielę zamawiamy z wyprzedzeniem min. miesięcznym.
  W tygodniu możemy na bieżąco możemy zamawiać intencje mszalne.
 13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej złożonej na stoliku, za ławkami.

Wszystkich solenizantów i jubilatów powierzamy opiece
MB Wspomożenia Wiernych.