[2019-03-31] Ogłoszenia


 1. Od soboty gościmy w naszej kaplicy figurę Matki Bożej Strażniczki Wiary. Figura powstała na podstawie wizji ekwadorskiej mistyczki – Patrycji Talbot, która otrzymała oficjalną, pisemną zgodę od miejscowego biskupa na upublicznienie swojego świadectwa. Figura Matki Bożej przenoszona jest w czasie comiesięcznych procesji różańcowych do kolejnych parafii naszej Archidiecezji. Procesja wyrusza po Mszy św. wieczornej w ostatnią sobotę miesiąca i udaje się ulicami miasta do kolejnej parafii, w której pozostaje przez miesiąc. Pragniemy, by w ten sposób symbolicznie otoczyć modlitwą różańcową Szczecin i okolice. Podczas procesji różańcowej modlimy się o pokój w Polsce, o świętość rodzin i kapłanów oraz w intencji całej naszej Archidiecezji. Niech obecność figury Matki Bożej Strażniczki Wiary będzie okazją do pogłębionej modlitwy o wzrost wiary również w naszej Wspólnocie.
 2. W środę zapraszamy na nabożeństwo maryjne
 3. I czwartek-modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 4. I piątek Droga krzyżowa w piątki o godz. 17:30. Przypominamy o Komunii św. wynagradzającej. Spowiadamy podczas drogi krzyżowej.
 5. I sobota Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o g. 17:30.
 6. Msza św. w intencji Żywego Różańca
 7. Wymiana Tajemnic Żywego Różańca
 8. Gorzkie żale w niedziele po mszy św. o g:8:30.
 9. W najbliższą sobotę o g. 10 dzieci z naszej szkoły przystępują do spowiedzi świętej. Proszę o modlitwę w ich intencji jak i ich rodziny.
 10. Intencje na niedzielę zamawiamy z wyprzedzeniem min. miesięcznym. W tygodniu możemy na bieżąco możemy zamawiać intencje mszalne.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej złożonej na stoliku, za ławkami.
 12. Wszystkich solenizantów i jubilatów powierzamy opiece MB Wspomożenia Wiernych.