Żegnaj szkoło! Czas na wakacje!


 W tym roku 22 czerwca to  dzień pełen gorących podziękowań, uśmiechów i serdeczności.

  W naszej szkole poprzez  uczestnictwo we Mszy świętej, okazaliśmy  wdzięczność najpierw  Bogu – za Jego miłość i  otrzymane łaski. Uczniowie  i rodzice wyrazili  wdzięczność nauczycielom, wychowawcom, katechetom, dyrekcji i pracownikom szkoły, czego wyrazem były naręcza kwiatów i tysiące uśmiechów!  Nauczyciele – wręczając świadectwa – dziękowali uczniom za pilną i sumienną pracę , znakomite wyniki w nauce  i za wzorowe zachowanie. Ksiądz dyrektor Leszek Zioła przekazał   serdeczne  podziękowania  rodzicom za organizację familiady,  hojny udział w  wielu akcjach charytatywnych oraz za ich   bezinteresowną pracę na rzecz  szkoły.

 Dla dzieci z grup zerowych i z klas trzecich ostatni dzień roku szkolnego  to pożegnanie z pierwszym etapem edukacji  oraz z dotychczasowymi wychowawczyniami. Trzecioklasiści zrobili to w pięknym stylu, przedstawiając w auli szkolnej bogaty program artystyczny.

Po Mszy świętej oraz po  uroczystości pożegnania klas trzecich, przyszedł czas na spotkania w klasach z wychowawcami. Życzeniom i  uściskom nie było końca! Ale przecież lato czeka! Czas na wakacje!

                                                                                                Do zobaczenia we wrześniu!                                                                                                                (WM)