Promyki sukcesu w gimnazjum


Każdy drapacz  chmur ma swój początek w garści podniesionej ziemi. Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.”

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. Dnia 7.06.2018r. w auli szkolnej odbyła się coroczna uroczystość podsumowania działalności pozalekcyjnej PROMYKI SUKCESU. W tym roku szkolnym nagrodzonych zostało aż 43 osoby ze Szkoły Podstawowej i 28 uczniów Gimnazjum, których osiągnięcia są na miarę najwyższych w województwie zachodniopomorskim. Dyrekcja szkoły i Rada Pedagogiczna wyróżniła nagrodami rzeczowymi i książkami podejście do nauki i rozwijania talentu, a rodzice nagrodzonych uczniów otrzymali z rąk Dyrektora szkoły listy gratulacyjne. Zdobywanie wiedzy to niesamowita przygoda, która dostarcza wielu wrażeń. Podróż z nauką to otwieranie się na świat, burzenie granic i budowanie nowej rzeczywistości. Podziwiamy  dotychczasowe sukcesy, gratulujemy osiągnięć i życzymy jeszcze wielu nagród na drodze rozwijania pasji. Z radością przyjmujemy sukcesy naszych uczniów, wierzymy, że to początek  drogi edukacyjne naszych uczniów.

Życzymy dzieciom i ich Rodzicom  satysfakcji i dalszych sukcesów.