Dzień Otwarty w szkołach średnich.


Dzisiejszy dzień był kolejnym dniem otwartych drzwi w szkołach średnich.

Zainteresowani nauką w naszej szkole uczniowie, mogli zwiedzić i obejrzeć sale lekcyjne, warsztaty szkolne, wszelkie obiekty w szkole   i dopytać o wszystko u źródła.
Największą frekwencją wśród odwiedzających cieszyło się nasze Liceum Ogólnokształcące, gdzie na uczniów czekają klasy: humanistyczno-językowa, matematyczno-informatyczna i taneczno -artystyczna.
Bardzo dobry zawód  zdobyć można uczęszczając do naszej Szkoły Branżowej o profilu stolarz lub Technikum Drzewnego ze specjalnością technik technologii drewna.Kształcimy na wysokim poziomie, dobrze przygotowując do przyszłego zawodu, gdyż szkoła dysponuje własnymi, świetnie wyposażonymi warsztatami. Wszyscy, którzy obok nauki kochają sport, będą mieli tu duże możliwości realizacji swych pasji ale nie tylko sport.W tej szkole wiele się dzieje, najlepiej przyjść i przekonać się samemu, do czego zachęcamy. W chwili obecnej można zwiedzać szkołę każdego dnia. Zapraszamy serdecznie wszystkich jeszcze nie zdecydowanych!