X SPRING POEM CONTEST


11 kwietnia w Pałacu Młodzieży w Szczecinie odbyła się X edycja Wiosennego Konkursu Recytatorskiego w języku angielskim dla klas 0-3 Szkoły Podstawowej organizowanego przez Centrum Zasobów Języka Angielskiego.

Naszą szkołę w kategorii klas 0-1 wspaniale reprezentowały  Sandra Mróz z klasy 0″a”, która recytowała wiersz pt.: “A March Ouestion” i Natalia Anders z klasy 1a, która recytowała wiersz pt.: “”Signs of Spring”. W kategorii klas 2-3 naszą szkołę reprezentowali Alexander Makarewicz z klasy 2b, który recytował wiersz pt.: “Making Kites” i Blanka Mularczyk z klasy 3a, która recytowała wiersz pt.:” The beautiful spring”.

Laureatkami konkursu w swoich kategoriach wiekowych zostały Natalia Anders i Blanka Mularczyk.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

MP