Don Bosco Cup


W dniach 05-07.02.2018 w naszej szkole odbywały się coroczne rozgrywki w międzyszkolnym turnieju piłki nożnej chłopców DON BOSKO. Jak zwykle impreza na trybunach zgromadziła wielu sympatyków tej dyscypliny sportu ze szkól min. w Szczecinie, Stargardzie czy Kołobrzegu oraz wiernych kibiców.

Na boisku  nie zabrakło sportowej rywalizacji oraz gry fair play. Warto dodać, że w tegorocznych rozgrywkach w trzech kategoriach wiekowych wzięło udział kilkanaście zespołów. Musimy tutaj pochwalić się, że reprezentanci naszej szkoły sprawili nam niemałą satysfakcję i tak: w rozgrywkach Szkół Podstawowych Pierwsze miejsce zająć SALOS II, zaś drugie miejsce zdobył SALOS I na trzecim miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 55 w Szczecinie. W kategorii szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce zajęła reprezentacja SALOS I, drugie zdobyła SALOS II zaś na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja SALOS III – dominacja naszych. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych i licealnych pierwsze miejsce zajęła reprezentacja LO nr 2 W Szczecnie, drugie Zespół Szkół nr 6 w Szczecinie zaś trzecie LO nr 9 w Szczecinie. Wszystkim zawodnikom i ich trenerem gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  Zapraszamy za rok na kolejne rozgrywki.

JD