Osiągnięcia uczniów SP klas 4-6 w roku szkolnym 2016/17


 

LAUREACI / FINALIŚCI

KONKURSÓW OGÓLNOPOLSKICH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

                                                                                    

 

LAUREACI

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu Organizator konkursu Osiągnięcie Prowadzący nauczyciel
KLASA    4
 

 

1.

 

 

Oliwia Lewandowska

 

 

4b

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego – Olimpusek, sesja jesienna  

 

 

Olimpus

 

 

Laureatka – 13. miejsce

 

Izabela

Obuchowska

KLASA 5
 

 

 

2.

 

 

 

Karolina Bloch

 

 

5a

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego – Olimpusek, sesja jesienna  

 

 

Olimpus

 

 

Laureatka – 14. miejsce

 

Dorota Sumisławska

 

 

3.

 

 

Izabela Fiedler

 

 

 

 

5b

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego – Olimpusek, sesja jesienna  

 

 

Olimpus

 

 

Laureatka – 15. miejsce

 

 

Mariusz Czaplicki

                                                                KLASA 6            
 

 

4.

 

Barbara Majdowska

 

 

 

 

 

6a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny” Łowcy Talentów Jersz Laureatka – 3. miejsce w woj. zachodniopomorskim, 9. miejsce w Polsce Mariola Klisiewicz
 

5.

 

Hanna Andruch

 

 

 

6a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Galileo” Centrum Edukacji Szkolnej  

Laureatka

Dorota Sumisławska
 

6.

 

Lena Kowalczyk

 

6a

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego “Pingwin”  

EDI

 

Laureatka – 1. miejsce

 

Dariusz Krywult

 

 

 

 
TEGOROCZNI LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH
 
 

                                                 LAUREACI

L

.p.

Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu Organizator konkursu Osiągnięcie Prowadzący nauczyciel
KLASA  6
 

7.

Barbara Majdowska 6a  

Język polski

Kuratorium Oświaty w Szczecinie Laureatka Mariola Klisiewicz
 

8.

Lena Kowalczyk 6a  Języka niemiecki Kuratorium Oświaty w Szczecinie Laureatka Dariusz Krywult
9. Barbara Majdowska 6a Konkurs przyrodniczy LO 13 Laureatka Natalia Nowicka
 

10.

Karolina Sammel 6a Konkurs humanistyczny LO13 Laureatka Mariola Klisiewicz
 

11.

Barbara Majdowska 6a Konkurs humanistyczny LO13 Laureatka Mariola Klisiewicz
 

12.

Barbara Majdowska 6a Konkurs humanistyczny Gimnazjum Katolickie w Szczecinie Laureatka – 1. miejsce Mariola Klisiewicz
 

13.

Lena Kowalczyk  

6a

Konkurs humanistyczny Gimnazjum Katolickie w Szczecinie Laureatka – 2. miejsce Mariola Klisiewicz
 

 

FINALIŚCI

KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu Organizator konkursu Osiągnięcie Prowadzący nauczyciel
KLASA  5
 

14.

Adam Kaczmarek  

5a

 

Konkurs literacki “Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią”

 

Zespół Szkół w Ustroniu Morskim

 

Wyróżnienie

 

Beata Fabisiak

KLASA 6
 

15.

Lena Kowalczyk  

6a

Język polski Kuratorium Oświaty w Szczecinie  

Finalistka

 

Mariola Klisiewicz

 

 

16.

 

Karolina Sammel

 

6a

 

Język polski

Kuratorium Oświaty w Szczecinie  

Finalistka

 

Mariola Klisiewicz

 

 

17.

 

Barbara Majdowska

 

 

6a

 

Matematyka

Kuratorium Oświaty w Szczecinie  

Finalistka

 

Joanna Mierzejewska

 

18.

Barbara Majdowska  

6a

Język niemiecki Kuratorium Oświaty w Szczecinie Finalistka Dariusz Krywult
 

19.

Mikołaj Maślanka  

6b

Matematyka Kuratorium Oświaty w Szczecinie Finalista Joanna Mierzejewska
 

20.

Karolina Sammel  

6a

Język angielski Kuratorium Oświaty w Szczecinie  

Finalistka

Dorota Sumisławska
 

21.

 

Mikołaj Maślanka

 

6b

Język angielski Kuratorium Oświaty w Szczecinie  

Finalista

Dorota Sumisławska
 

22.

Lena Kowalczyk  

6a

Język niemiecki Kuratorium Oświaty w Szczecinie  

Finalistka

Dariusz Krywult
 

23.

Barbara Majdowska  

6a

Język niemiecki Kuratorium Oświaty w Szczecinie  

Finalistka

Dariusz Krywult
 

24.

Karolina Sammel  

6a

Konkurs przyrodniczy  

LO 13

Finalistka Natalia Nowicka
 

25.

Lena Kowalczyk  

6a

Konkurs humanistyczny  

LO13

Finalistka Mariola Klisiewicz
 

 

26.

 

Karolina Sammel

 

 

6a

Konkurs „Szczecin – miasto niezwykłe” Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną Zespół Szkół nr 1 w Szczecinie

 

 

 

3. miejsce

 

Beata Fabisiak

 

 

27.

 

Karolina Sammel

 

 

 

6a

Konkurs literacki „Burzliwe losy Sydonii von Borck” w ramach IV edycji Międzyszkolnego Projektu „Słynne Pomorzanki i ich wpływ na losy Pomorza i Europy” Szkoła Podstawowa nr 56 w Szczecinie

 

 

 

2. miejsce

 

Beata Fabisiak

 

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY OTRZYMALI WYRÓŻNIENIA, BARDZO DOBRY, DOBRY WYNIK W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu Organizator konkursu Osiągnięcie Prowadzący nauczyciel
KLASA  4
 

28.

 

Oliwia Lewandowska

 

4b

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego “Multitest” Centrum Edukacji Szkolnej Wyróżnienie – 14. miejsce  

Izabela Obuchowska

 

29.

 

Urszula Kolasa

 

4a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Mariola Klisiewicz

 

30.

 

Julia Chmielewska

 

4a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik bardzo dobry

 

Mariola Klisiewicz

 

31.

 

Oliwia Lewandowska

 

4b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Mariola Klisiewicz

 

32.

 

Martyna Zawłocka

 

4b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik dobry

 

Mariola Klisiewicz

 

33.

 

Jan Ziętek

 

4a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik  dobry

 

Mariola Klisiewicz

 

34.

 

Karol Moszczuk

 

4a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik dobry

 

Mariola Klisiewicz

 

 

35.

 

Jan Ziętek

 

 

4a

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,KANGUR”

Towarzystwo

Upowszechniania

Wiedzy i Nauk

Matematycznych pod patronatem

UMK w Toruniu

 

wyróżnienie

 

Joanna Mierzejewska

 

 

36.

 

Jakub Księżopolski

 

 

 

4b

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,KANGUR”

Towarzystwo

Upowszechniania

Wiedzy i Nauk

Matematycznych pod patronatem

UMK w Toruniu

 

wyróżnienie

 

 

Joanna Mierzejewska

 

 

37.

 

Julia Stadnik

 

 

4a

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,KANGUR”

Towarzystwo

Upowszechniania

Wiedzy i Nauk

Matematycznych pod patronatem

UMK w Toruniu

 

 

 

wyróżnienie

 

 

Joanna Mierzejewska

 

 

 

38.

 

 

Amelia Żylińska

 

 

 

4b

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,KANGUR”

Towarzystwo

Upowszechniania

Wiedzy i Nauk

Matematycznych pod patronatem

UMK w Toruniu

 

 

 

wyróżnienie

 

 

Joanna Mierzejewska

 

 

39.

 

Urszula Kolasa

 

 

4a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Galileo” Centrum Edukacji Szkolnej  

wyróżnienie

 

Izabela Obuchowska

 

 

40.

 

Dominik Jankowski

 

 

4a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Galileo” Centrum Edukacji Szkolnej  

wyróżnienie

 

Izabela Obuchowska

 

41.

 

Julia Śpiewak

4a Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Mariola Klisiewicz

 

42.

Oliwia Lewandowska  

4b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Mariola

Klisiewicz

 

43.

Julia Chmielewska  

4a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik dobry

 

Mariola Klisiewicz

 

44.

 

Jan Ziętek

4a Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik dobry

 

Mariola Klisiewicz

KLASA 5
 

45.

 

Adam Kaczmarek

 

 

5a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Beata Fabisiak

 

46.

   

    Amelia Rus

 

 

5a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik dobry

 

Beata Fabisiak

 

47.

 

 

Karolina Bloch

 

 

5a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik dobry

 

Beata Fabisiak

 

 

48.

 

Laura Sołoducha

 

 

5a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

Wynik dobry  

Beata Fabisiak

 

 

49.

 

Wojciech Marszałek

 

5a

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Eko-Planeta

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie.  

 

wyróżnienie

 

Natalia Nowicka

 

 

50.

 

Adam Kaczmarek

 

5a

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Eko-Planeta

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie.  

 

wyróżnienie

 

Natalia Nowicka

 

51.

Adam Kaczmarek  

5a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik dobry

 

Beata Fabisiak

 

52.

 

Karolina Bloch

 

5a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik  dobry

 

Beata Fabisiak

 

53.

 

Hanna Kotrych

 

5a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik  dobry

 

Beata Fabisiak

KLASA 6
 

 

54.

 

Mikołaj Maślanka

 

 

6b

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny “Alfik”

 

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Joanna Mierzejewska

 

55.

 

Lena Kowalczyk

 

6a

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego “Multitest” Centrum Edukacji Szkolnej Wyróżnienie – 15. miejsce  

Dorota Sumisławska

 

56.

 

Zofia Roszczyk

 

6b

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego “Multitest” Centrum Edukacji Szkolnej Wyróżnienie – 12. miejsce  

Dorota Sumisławska

 

57.

 

Mikołaj Maślanka

 

 

6b

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego “Multitest” Centrum Edukacji Szkolnej Wyróżnienie – 14. miejsce  

Dorota Sumisławska

 

58.

 

Mikołaj Maślanka

 

 

6b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Mariola Klisiewicz

 

59.

 

Karolina Sammel

 

6a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Mariola Klisiewicz

 

60.

 

Lena Kowalczyk

 

6a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Mariola Klisiewicz

 

61.

 

Zuzanna Wolny

 

6b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Mariola Klisiewicz

 

62.

 

Karolina Sammel

 

6a

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Eko-Planeta

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie.  

 

wyróżnienie

 

 

Natalia Nowicka

 

 

63.

 

Barbara Majdowska

 

6a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,KANGUR” Towarzystwo

Upowszechniania

Wiedzy i Nauk

Matematycznych pod patronatem

UMK w Toruniu

 

 

 

 

wyróżnienie

 

 

 

Joanna Mierzejewska

 

64.

 

Mikołaj Maślanka

 

6b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,KANGUR” Towarzystwo

Upowszechniania

Wiedzy i Nauk

Matematycznych pod patronatem

UMK w Toruniu

 

wyróżnienie

 

Joanna Mierzejewska

 

65.

 

Mikołaj Maślanka

 

6b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Galileo” Centrum Edukacji Szkolnej  

wyróżnienie

 

Dorota Sumisławska

 

66.

 

Pola Pawlik

 

6b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Galileo” Centrum Edukacji Szkolnej wyróżnienie  

Dorota Sumisławska

 

67.

 

Barbara Majdowska

 

6a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Galileo” Centrum Edukacji Szkolnej  

 

wyróżnienie

 

Dorota Sumisławska

 

68.

 

Lena Kowalczyk

 

 

6a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Galileo” Centrum Edukacji Szkolnej  

wyróżnienie

 

Dorota Sumisławska

 

69.

 

Hanna Kluzek

 

6b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Galileo” Centrum Edukacji Szkolnej  

wyróżnienie

 

Dorota Sumisławska

 

70.

 

Szymon Hładyszewski

 

 

6b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Galileo” Centrum Edukacji Szkolnej  

wyróżnienie

 

Dorota Sumisławska

 

71.

 

Barbara Majdowska

 

6a

Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” Fundacja Akademia Młodych Odkrywców.  

wyróżnienie

 

Natalia Nowicka

 

72.

 

 

Barbara Majdowska

6a

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Pingwin”  

EDI

 

wyróżnienie

 

Dorota Sumisławska

 

73.

 

Karolina Sammel

6a Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Sprachdoktor

edycja XVIII

 

 

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik – dobry

 

Dariusz Krywult

 

74.

 

Lena Kowalczyk

6a Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Sprachdoktor

edycja XVIII

 

 

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik – bardzo dobry

 

Dariusz Krywult

 

75.

 

Lena Kowalczyk

6a Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego “Deutschfreund”  

Łowcy Talentów Jersz

Wynik – bardzo dobry  

Dariusz Krywult

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH W ROKU SZKOLNY 2016/2017

 

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu Organizator konkursu Osiągnięcie Prowadzący nauczyciel
KLASA 4
 

 

76.

 

Karol Moszczuk

 

4a

 

Mały Konkurs Recytatorski

Dział Edukacji Artystycznej Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie  

Laureat

 

Mariola Klisiewicz

 

77.

 

Klasa 4a i 4b

 

4a

Międzyszkolny konkurs drużynowy “Master of English” Centrum Zasobów Języka Angielskiego przy Pałacu Młodzieży w Szczecinie  

1.miejsce

Izabela Obuchowska
KLASA 5
 

 

78.

 

Karolina Bloch

 

5a

XVI Miejski Konkurs Ortograficzny “Szczecińskie Dyktando”  

Szkoła Podstawowa nr 51

 

wyróżnienie

 

Beata Fabisiak

 

79.

 

Amelia Rus

 

5a

XVII edycji konkursu „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”  

ZCDN

 

Finalistka

 

Beata Fabisiak

KLASA  6
 

 

80.

 

Karolina Sammel

 

 

6a

IV Międzyszkolny Konkurs Historyczny “Słynne Pomorzanki i ich wpływ na losy Pomorza i Europy”  

Szkoła Podstawowa nr 56

 

 

1. miejsce

 

 

Beata Fabisiak

 

81.

Karolina Sammel  

6a

 

Konkurs p.t. “Ulice Szczecina”

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie  

 

3 miejsce

 

 

Beata Fabisiak

 

82.

Karolina Sammel  

6a

Międzyszkolny konkurs językowy “Poliglotek”  

Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

 

Laureatka – 2. miejsce

Dorota Sumisławska

Dariusz Krywult

 

83.

Lena Kowalczyk  

6a

Międzyszkolny konkurs językowy “Poliglotek”  

Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

 

Finalistka- 4. miejsce

Dorota Sumisławska

Dariusz Krywult

 

84.

Karolina Sammel

 

 

6a

XVII edycji konkursu „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”  

ZCDN

Laureatka – 1. miejsce  

Beata Fabisiak

 

85.

Barbara Majdowska  

6a

“Mali Mistrzowie Języka”  

SP 16

 

2. miejsce

Mariola Klisiewicz
 

86.

Karolina Sammel  

6a

Konkurs języka angielskiego “The Lord of English” Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego  

Laureatka- 2. miejsce

Dorota Sumisławska

 

 

 

 

 

      OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu Organizator konkursu Osiągnięcie Prowadzący nauczyciel
 

87.

Julia Ciupak, Hanna Podgórska, Hanna Dynia Nela Halicka  

 

5a

Międzyszkolne Zawody Lekkoatletyczne – sztafeta Miejski Ośrodek Sportu 2. miejsce Aleksandra Markiewicz
 

88.

Mateusz Andruszko 5b Turniej Piłki Nożnej O Puchar Jana Bosko Zespół Szkół Salezjańskich w Szczecinie Król Strzelców Paweł Ochota
 

89.

Zofia Matwiejczuk 5b Międzyszkolne Zawody Lekkoatletyczne – bieg na 300m Miejski Ośrodek Sportu złoty medal Aleksandra Markiewicz
 

90.

Julia Meronk 6a Międzyszkolne Zawody Lekkoatletyczne Miejski Ośrodek Sportu srebrny medal Aleksandra Markiewicz
 

91.

 

Lena Kowalczyk 6a Międzyszkolne Zawody Lekkoatletyczne Miejski Ośrodek Sportu brązowy medal Aleksandra Markiewicz
 

92.

Szymon Hładyszewski

 

6b Grand Prix Polski Polskie Towarzystwo Taneczne 9. miejsce  
 

93.

Uczniowie klas 4 -6 4-6 Spartakiada Szkół Salezjańskich w Pile Inspektoria

pilska

1. miejsce Aleksandra Markiewicz

Kinga Kowalska

Paweł Ochota