Osiągnięcia uczniów SP klas 1-3 w roku szkolnym 2016/17


 

 

 

LAUREACI / FINALIŚCI

KONKURSÓW OGÓLNOPOLSKICH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017                                        

                                                                                    

 

LAUREACI

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu Organizator konkursu Osiągnięcie Prowadzący nauczyciel
                                                                  KLASA    1
 

1.

Urszula Gibutowska  

1a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Zuch”  

Centrum Edukacji Szkolnej

 

Laureatka – 10. miejsce

 

Aleksandra Nowak

 

2.

Alexander Makarewicz  

1b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Olimpusek”  

Olimpus

 

Laureat – 5. miejsce

 

Aleksandra Nowak

 

3.

Urszula Gibutowska  

1a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Olimpusek”  

Olimpus

 

Laureatka – 12. miejsce

 

Aleksandra Nowak

KLASA 2
 

 

 

4.

 

 

Igor Niełacny

 

 

2b

 

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”

 

Łowcy Talentów Jersz

Laureat – 1. miejsce w woj. zachodniopomorskim, 928miejsce w Polsce  

 

Beata Fabisiak

 

5.

Blanka Mularczyk  

2a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Zuch” Centrum Edukacji Szkolnej  

Laureatka – 10. miejsce

 

Monika Podsiadły

6. Igor Niełacny 2b Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Zuch” Centrum Edukacji Szkolnej Laureat – 12. miejsce  

Monika Podsiadły

 

7.

 

Maria Włodarczyk

 

2b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Olimpusek”  

Olimpus

 

Laureatka – 10. miejsce

 

Monika

Podsiadły

 

8.

 

Igor Niełacny

 

2b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Olimpusek”  

Olimpus

 

Laureat – 10. miejsce

 

Monika Podsiadły

 

 

9.

 

Blanka Mularczyk

 

2a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Olimpusek”  

Olimpus

 

Laureatka – 14. miejsce

 

Monika Podsiadły

 

10.

 

Zofia Buchholz

 

2a

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Olimpusek”  

Olimpus

 

Laureatka – 15. miejsce

 

Monika Podsiadły

KLASA 3
 

11.

 

  Olga Bieława

 

3c

Ogólnopolski Test Ortograficzny Centrum Edukacji Szkolnej  

Laureatka

 

Beata Fabisiak

 

12.

 

Olga Bieława

 

3c

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Zuch” Centrum Edukacji Szkolnej  

Laureatka – 9. miejsce

 

Monika Podsiadły

 

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY OTRZYMALI WYRÓŻNIENIA, BARDZO DOBRY, DOBRY WYNIK W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH

 

 

KLASA  2
 

 

13.

 

Igor Niełacny

 

 

2b

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny “Alfik”

 

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Beata Fabisiak

 

 

14.

 

Michał Marcinków

 

2b

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny “Alfik”

 

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Beata Fabisiak

 

 

15.

 

Aleksander Obrycki

 

2a

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny “Alfik”

 

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Wiesława Mostek

 

16.

 

Zofia Ćwiek

 

2a

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny “Alfik”

 

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik dobry

 

Wiesława Mostek

 

 

17.

 

Gabriel Żukowski

 

2b

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny “Alfik”

 

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik dobry

 

 

Beata Fabisiak

 

18.

 

Martyna Chaberska  

2b

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny “Alfik” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik dobry

 

Beata Fabisiak

 

 

19.

 

Martyna Chaberska

 

2b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Beata Fabisiak

 

 

20.

 

Gabriel Żukowski

 

2b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Beata Fabisiak

 

 

21.

 

Maria Włodarczyk

 

2b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Beata Fabisiak

 

 

22.

 

Michał Marcinków

 

 

2b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Beata Fabisiak

 

 

23.

 

Aleksander Obrycki

 

2a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik bardzo dobry

 

Wiesława Mostek

 

 

24.

 

Julia Głowacka

 

2a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny”  

Łowcy Talentów Jersz

 

Wynik  dobry

 

Wiesława Mostek

 

 

25.

 

Jakub Kacperski

 

2b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych  

Wynik bardzo dobry

 

Beata Fabisiak

 

 

26.

 

Maksymilian Matecki

 

2b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych  

wyróżnienie

 

Beata Fabisiak

27. Hubert Misior 2b Międzynarodowy Konkurs

Matematyczny “Kangur”

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych  

wyróżnienie

 

Beata Fabisiak

 

 

28.

 

  Igor Niełacny

 

2b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych  

wyróżnienie

 

Beata Fabisiak

 

 

29.

 

Antonina Bloch

 

2b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych  

wyróżnienie

 

Beata Fabisiak

 

 

 

30.

 

Maria Włodarczyk

 

2b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych  

wyróżnienie

 

Beata Fabisiak

 

 

31.

 

Dawid Kowalczyk

 

 

2b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych  

wyróżnienie

 

Beata Fabisiak

 

 

32.

 

Aleksander Obrycki

 

2a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych  

wyróżnienie

 

Wiesława Mostek

 

 

33.

 

Gabriel Żukowski

 

2b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych  

wyróżnienie

 

Beata Fabisiak

 

 

34.

 

Hubert Misior

 

2b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Beata Fabisiak

 

 

35.

 

  Igor Niełacny

 

2b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Beata Fabisiak

 

36.

Maria Włodarczyk  

2b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Beata Fabisiak

37. Martyna Chaberska  

2b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik dobry Beata Fabisiak
 

38.

Aleksander Obrycki  

2a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik  dobry  

Wiesława Mostek

 

39.

Michał Marcinków  

2b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik  dobry  

Beata Fabisiak

 

 

40.

Gabriel Żukowska  

2b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik dobry  

Beata Fabisiak

 

41.

Jakub Kacperski  

2b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik dobry  

Beata Fabisiak

KLASA  3
 

42.

Mateusz Grząśko  

3b

Ogólnopolski Test Ortograficzny Centrum Edukacji Szkolnej  

Wyróżnienie

 

Beata Fabisiak

 

43.

Seweryn

Juchno

 

3b

 

Ogólnopolski Test Ortograficzny Centrum Edukacji Szkolnej  

Wyróżnienie

Anna Krzyżanowska
 

 

44.

 

Maksymilian Raźniewski

 

3a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry Klaudia Sidoruk
 

 

45.

 

Lena Śledziowska

 

3a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Klaudia Sidoruk

 

 

46.

 

Mateusz Grząśko

 

 

3b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry Anna Krzyżanowska
 

 

47.

 

Tymon Leszto

 

3c

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik bardzo dobry

 

Anna Żerebecka

 

 

48.

 

Zofia Jasińska

 

3c

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik bardzo dobry

 

Anna Żerebecka

 

49.

 

Filip Tarczewski

 

3c

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik bardzo dobry

 

Anna Żerebecka

 

 

50.

 

Olga Bieława

 

3c

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik  dobry

 

Anna Żerebecka

 

 

51.

 

   Anna Chim

 

3a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Alfik Humanistyczny” Łowcy Talentów Jersz  

Wynik  dobry

 

Klaudia Sidoruk

 

 

52.

 

Olga Bieława

 

3c

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych  

wyróżnienie

 

Anna Żerebecka

 

 

53.

 

Hanna Tuszkiewicz

 

3a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” Towarzystwo

Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 

wyróżnienie

 

Klaudia Sidoruk

 

 

54.

 

Mateusz Grząśko

 

 

 

3b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur” Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych  

wyróżnienie

 

Anna Krzyżanowska

 

55.

Hanna Tuszkiewicz  

3a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Klaudia Sidoruk

 

 

56.

Mateusz Grząśko  

3b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Anna Krzyżanowska

 

 

57.

 

Olga Bieława

 

3c

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Anna Żerebecka

 

58.

 

Zofia Jasińska

 

3c

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Anna Żerebecka

 

 

59.

            

Maria Mnich

 

3b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Anna Krzyżanowska

 

 

60.

Filip Tarczewski  

3c

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry  

Anna Żerebecka

 

 

61.

 

Maksymilian Raźniewski

 

3a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry Klaudia Sidoruk
 

 

62.

 

Alicja Błaszczyk

 

3b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik dobry  

Anna Krzyżanowska

 

 

63.

 

Maria Ober

 

3a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik dobry  

Klaudia Sidoruk

 

64.

 

Anna Chim

 

3a

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny “Omnibus” Łowcy Talentów Jersz Wynik  dobry  

Klaudia Sidoruk

 

             OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH WOJEWÓDZKICH

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu Organizator konkursu Osiągnięcie Prowadzący nauczyciel
KLASA I
 

 

65.

 

Jan Czarnecki

 

1a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

1. miejsce

 

Małgorzata Wróbel

 

 

66.

 

Piotr Żmurkiewicz

 

1a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

1. miejsce

 

Małgorzata Wróbel

 

67.

 

Victoria Herda

 

1a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Małgorzata Wróbel

 

 

68.

 

Franciszek Kochmański

 

1a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Małgorzata Wróbel

 

 

69.

 

Urszula Gibutowska

 

1a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

 

Małgorzata Wróbel

 

 

70.

 

Michalina Krakowiak

 

1a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2 miejsce

 

Małgorzata Wróbel

 

 

71.

 

Julia Brykczyńska

 

1a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2 miejsce

 

Małgorzata Wróbel

 

 

72.

 

Roksana Rudawska

 

1a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2 miejsce

 

Małgorzata Wróbel

 

 

73.

 

Michał Kielsznia

 

1a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3 miejsce

 

Małgorzata Wróbel

KLASA 2
 

 

74.

 

Julia Głowacka

 

2a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

1. miejsce

 

Wiesława Mostek

 

 

75.

Aleksander Obrycki  

2a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Wiesława Mostek

 

76.

Blanka Mularczyk  

2a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Wiesława Mostek

 

 

77.

 

Piotr Bigus

 

2a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Wiesława Mostek

 

78.

 

Zofia Buchholz

 

2a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Wiesława Mostek

 

79.

Maciej Wojtczak  

2a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Wiesława Mostek

 

80.

Maria Włodarczyk  

2b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Beata Fabisiak

 

 

81.

 

Anna Styrylska

 

2a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Wiesława Mostek

 

 

82.

 

Hubert Misior

 

2b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Beata Fabisiak

 

 

83.

 

Igor Niełacny

 

2b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Beata Fabisiak

 

84.

Marta Jakubowska  

2a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Wiesława Mostek

 

85.

Michał Marcinków  

2b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Beata Fabisiak

 

86.

 

Zofia Ćwiek

 

2a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Wiesława Mostek

 

 

87.

 

Aleksandra Chruścińska

 

2b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Beata Fabisiak

 

88.

 

Antonina Bloch

 

2b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Beata Fabisiak

 

89.

Gabriel Żukowski  

2b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Beata Fabisiak

 

90.

Maurycy Zaremba  

2a

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Wiesława Mostek

 

91.

 

Zuzanna Gezela

 

2b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Beata Fabisiak

 

92.

 

Maria Borucka

 

2b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Beata Fabisiak

 

93.

Martyna Chaberska  

2b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Beata Fabisiak

KLASA 3
 

94.

 

Tymon Leszto

 

3c

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

1. miejsce

 

Anna Żerebecka

 

95.

 

Alicja Błaszczyk

 

3b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Anna Krzyżanowska

 

96.

 

Olga Bieława

 

3c

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Anna Żerebecka

 

97.

 

Maja Pobocha

 

3b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Anna Krzyżanowska

 

98.

 

Oliwia Dudek

 

3b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

2. miejsce

 

Anna Krzyżanowska

 

99.

Martyna Raczyńska  

3b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Anna Krzyżanowska

 

100.

 

Mikołaj Kujawa

 

3c

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Anna Żerebecka

 

101.

 

Lidia Betka

 

3b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Anna Krzyżanowska

 

102.

Antonina Bolewicz  

3b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Anna Krzyżanowska

 

103.

Kacper Konieczny  

3b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Anna Krzyżanowska

 

104.

Piotr Krzanowski  

3b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Anna Krzyżanowska

 

105.

 

Natasza Kluzek

 

3b

      Wojewódzki konkurs “Wokół Symboli Narodowych”  

IPN

 

3. miejsce

 

Anna Krzyżanowska

 

 

           
OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH MIEDZYSZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
 

 

 

           
L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu Organizator konkursu Osiągnięcie Prowadzący nauczyciel
KLASA  I
 

 

106.

 

Alexander Makarewicz

 

 

1b

 

Konkurs recytatorski w języku angielskim – SPRING POEM CONTEST

Centrum Zasobów Języka Angielskiego przy Pałacu Młodzieży w Szczecinie  

 

 

Laureat

 

Aleksandra Nowak

KLASA 2
 

107.

Blanka Mularczyk    

2a

Międzyszkolny Konkurs Literowania po Angielsku „Spelling Master”  

SP 3

w Szczecinie

 

 

3. miejsce

 

Monika Podsiadły

KLASA 3
 

 

108.

 

Olga Bieława

 

3c

Międzyszkolny Konkurs Literowania po Angielsku “Spelling Master”  

SP 3

w Szczecinie

 

 

1. miejsce

 

Monika Podsiadły

 

 

109.

 

Zofia Bruchwalska

 

 

 

 

3c

 

Konkurs recytatorski w języku angielskim – SPRING POEM CONTEST

Centrum Zasobów Języka Angielskiego przy Pałacu Młodzieży w Szczecinie  

 

 

Laureatka

 

 

Monika Podsiadły

 

110.

 

Olga Bieława

 

3c

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego “Express yourself”  

 

SP 56 w Szczecinie

 

 

2. miejsce

 

Monika Podsiadły

 

111.

 

Mikołaj Kujawa

 

3c

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego “Express yourself”  

SP 56 w Szczecinie

 

 

3. miejsce

 

Monika Podsiadły

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu Organizator konkursu Osiągnięcie Prowadzący nauczyciel
 

112.

 

Uczniowie klas 2-3

 

2-3

 

Spartakiada Szkół Salezjańskich w Pile

 

Inspektoria

pilska

 

1. miejsce

Aleksandra Markiewicz

Kinga Kowalska

Paweł Ochota

 

113.

 

Klasy 1

dziewczęta

 

1

 

Sztafeta Miasta Szczecina

 

MOSiR

 

3. miejsce

Aleksandra Markiewicz

Kinga Kowalska

Paweł Ochota

 

114.

 

Klasy 2 chłopcy

 

2

 

Sztafeta Miasta Szczecina

 

MOSiR

 

2. miejsce

Aleksandra Markiewicz

Kinga Kowalska

Paweł Ochota

 

115.

 

Klasy 3

chłopcy

 

3

 

Sztafeta Miasta Szczecina

 

MOSiR

 

2. miejsce

Aleksandra Markiewicz

Kinga Kowalska

Paweł Ochota

 

116.

 

 

Alexander Makarewicz

 

1b

 

Ranking chłopców do lat 10

 

Polski Związek Golfowy

 

2. miejsce