Promyki Sukcesu 2016/17


            Każdy rok szkolny  i również  ten mijający 2016/2017 jest czasem wytężonej pracy wielu uczniów naszych szkół oraz ich opiekunów merytorycznych- nauczycieli przedmiotów, uwieńczony większymi i mniejszymi  sukcesami. Uczniowie  radzą sobie w zmaganiach konkursowych na szczeblu regionalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Za swoje osiągnięcia wielu z nich każdego roku otrzymuje Nagrodę Prezydenta miasta Szczecin, Wójta gminy. Najlepsi uzyskują  tytuł laureata czy finalisty konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Kuratorium Oświaty i Towarzystwa na rzecz Młodzieży Uzdolnionej, mają osiągnięcia w konkursach ogólnopolskich  j.niemieckiego, j. angielskiego, matematyki, wiedzy o społeczeństwie,  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,, Kangur” czy Polsko- Ukraińskim Konkursie Fizycznym ,, Lwiątko”. Osiągnięciami mogą poszczycić się sportowcy i młodzi artyści. Tradycyjnie co roku w czerwcu dokonujemy podsumowania działalności pozalekcyjnej.  Spotykamy się  bohaterami każdego mijającego roku szkolnego  na uroczystości- ,,PROMYKI SUKCESU” .

Podczas gali podsumowania działalności pozalekcyjnej wyróżnieni zostają uczniowie klas,

a ich rodzice otrzymują z rąk Dyrektora Szkoły listy gratulacyjne.

Nasza szkolna gala laureatów i finalistów uświetniona jest zawsze występami uczniów mających osiągnięcia artystyczne; muzyczne czy teatralne. Co roku mamy inny pomysł na scenariusz uroczystości. Wszystkim wyróżnionym każdego roku gratulujemy sukcesów i życzymy, aby przygoda z nauką i zdobywaniem wiedzy trwała jak najdłużej i przynosiła coraz lepsze wyniki.

W gimnazjum największe sukcesy ma za sobą i prawdopodobnie przed sobą Marianna Tomkowiak z j. polskiego i j. angielskiego.

(bs)

/Dołączamy prezentację z listą uczniów wyróżnionych podczas uroczystego  spotkania 30 czerwca./