Dzień Dziecka – dzień radości


            1 czerwca uczniowie naszej szkoły radośnie obchodzili Dzień Dziecka. Ten wyjątkowy dzień  rozpoczął się od prezentowania talentów naszych uczniów  w ramach projektu ,,Dzień Aktywności Twórczej” realizowanego  u nas cyklicznie każdego roku.

Było muzycznie, tanecznie i bardzo kolorowo. Uczniowie  zaskakiwali wszystkich i również samych siebie.

Po dwóch godzinach duchowej uczty wszyscy przeszli na boisko. Rozpoczęły się  zawody sportowe, gry, zabawy i  atrakcyjne dla uczniów konkurencje sportowe.

Po zdrowej sportowej rywalizacji cała szkoła z uśmiechem na twarzy i wielkim zapałem rozpoczęła naukę zumby, salsy, rumby, a potem pod kierunkiem księdza Dyrektora uczniowie zatańczyli razem z nauczycielami Belgijkę.

Kiełbasa z grilla przygotowana przez  samorząd szkolny zregenerowała siły uczniów  zmęczonych sportowymi  i tanecznymi zmaganiami. Rada Rodziców umiliła wspólne świętowanie  lodami.

Wszyscy długo będą pamiętali ten dzień, szczęście i radość malującą się na twarzach tych dużych i małych dzieci.

(bs)