Bal Osób Niepełnosprawnych


Tradycyjnie, jak co roku odbył się w minioną sobotę w naszej szkole charytatywny bal, jaki organizuje dla osób niepełnosprawnych ze Szczecina.nasz szkolny wolontariat.

Pod opieką pań Anny Baruś i Ewy Berdyszak nasi uczniowie kolejny raz pokazali, że nie jest im obojętny drugi człowiek, ten, który potrzebuje pomocy, a nade wszystko odrobiny radości i ciepła. Tego nie zabrakło w sobotę, gdyż wolontariusze dali z siebie wszystko, zorganizowali przepiękną imprezę, obsługiwali i zabawiali swych gości, jak przystało na uczniów szkoły salezjańskiej. Radość na twarzach Waszych gości mówi wszystko. Ich życie codzienne to ciągła walka z przeciwnościami losu i szara rzeczywistość. Podarowaliście Im więc coś, czego wycenić się nie da żadną miarą – piękne wspomnienia.Wielkie dzięki!