Sportowe gwiazdy nagrodzone


Na dzisiejszym porannym słówku zabłysły gwiazdy!

Tym razem sportowe. Ksiądz Dyrektor Leszek Zioła uhonorował znakomitą sportsmenkę, zawodniczkę karate z klasy 3 La, wicemistrzynię świata z roku 2015 i mistrzynię Polski w klasie kadetek Weronikę Kapler. Oprócz niej nagrodzeni zostali także zawodnicy, którzy brali udział w ostatniej Spartakiadzie Młodzieży Szkół Salezjańskich w Pile.Najlepiej spisali się chłopcy z drużyny siatkarskiej.Zdobyli oni bowiem 2 miejsce, ustępując tylko drużynie gospodarzy z Piły.Siatkarska drużyna żeńska zdobyła miejsce 3 i na czwartym miejscu uplasowała się nasza męska drużyna piłki nożnej. Wszyscy byliście wspaniali i miło słyszeć, że na tak wiele drużyn z całej Polski, tak świetnie reprezentowaliście naszą szkołę.
Wielkie gratulacje! Życzymy Wam dalszych sukcesów. Macie w naszej szkole piękne obiekty sportowe, więc rozwijajcie dalej swoje sportowe talenty, a my będziemy Wam wiernie kibicować!