Dzień Edukacji Narodowej w LO i ZSZ


Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej rozpoczął się tradycyjnie od uroczystej Mszy Św., w czasie której uczniowie klas pierwszych złożyli przysięgę na sztandar szkoły.

Ciąg dalszy nastąpił w auli, gdzie życzenia wszystkim nauczycielom złożył ksiądz Paweł, a uczniowie obdarowali swych pedagogów kwiatami. Potem było bardzo wesoło, zespół składający się z naszych utalentowanych, roztańczonych licealistek zaprezentował się w energetycznych tańcach.
Natomiast kabaret szkolny złożony z uczniów klasy 2 La i 1 ZSZ pod kierunkiem pań Doroty Gąszczak i Krystyny Krakowczyk przedstawił zabawną kolekcję wziętych z życia „gatunków”, zarówno nauczycielskich jak i uczniowskich. Po raz pierwszy udało nam się namówić do udziału w występach klasę ze Szkoły Zawodowej i wielkie brawa dla nich za odwagę i super integrację z Liceum. Na koniec nastąpił bardzo ważny moment, pasowanie na ucznia LO i ZSZ. Nasza młodzież jak zwykle stanęła na wysokości zadania, pokazując jednocześnie swe różnorakie talenty. Podziękowania dla Was za ten dzień.