Obóz integracyjny klas 1 gim


Wyjazd  integracyjny uczniów pierwszych  klas gimnazjum jest już tylko  wspaniałym wspomnieniem.

Pierwszaki wraz z wychowawcami i księdzem Adamem  w dniach od 7 do 9 września integrowali się w Pogorzelicy.  Ośrodek  ,,Dziejba Leśna”  był wypełniony radością przez całe 3 dni. Nasi kochani podopieczni mieli  bardzo dużo zajęć integracyjnych i w pełni korzystali z proponowanych przez trenerów zabaw, gier, turniejów, wyjść i wycieczek. Grali z ogromnym zaangażowaniem w piłkę nożna, siatkówkę, koszykówkę, uczestniczyli w typowych konkurencjach siłowych,  ale wykonywanych w grupach lub parach np.: wyścigi rzędów,  przeciąganie opony po piasku, rzut kłodą, transport osoby w trójkach, grupowe przeciąganie liny, inne  zajęcia sportowe typu łucznictwo,  wiatrówka,  trampolina, trickboard,  Slackline Frisbee,  La Baloniada,  speed badminton i biegi  zadaniowe też porywały naszych uczniów i wychowawców.    

Zajęcia wieczorne:  zabawy przy ognisku i pieczenie  kiełbasek  i  dyskoteka z DJ były też dla uczniów wielka atrakcją.

Wyjście do Latarni Morskiej w Niechorzu tanecznym krokiem, w pełnym tego słowa znaczenie,  budziły podziw  turystów odpoczywających w Pogorzelicy i Niechorzu do tego stopnia, że  połączyli siły z naszymi uczniami i wspólnie tańczyli na plaży  ,,Belgijkę”.

Uczestnicy obozu integracyjnego zasługują na pochwałę za zaangażowanie i wspaniałą wspólną zabawę.

Wracamy do szkoły, ale w duszy ciągle gra…..

(bs)