Mamy medale ! – finał Czwartków Lekkoatletycznych


Finał czwartków lekkoatletycznych na stadionie, przy ulicy Litewskiej okazał się bardzo udany dla dziewcząt z naszej szkoły.

Przez cały rok szkolny nasza reprezentacja lekkoatletyczna brała udział w lidze biegowej “Czwartki Lekkoatletyczne”. Dziewczyny ciężko pracowały na to , aby wystąpić w wielkim finale. Zgodnie z planem, złoty medal, zdobyła Hania Kluzek, która przez cały sezon prezentowała równą, wysoką formę w rzucie piłeczką palantową. Srebro w biegu na 300 metrów zdobyła Michalina Andrzejuk, która na ostatniej prostej pokazała niesamowitą wolę walki, wyprzedzając zawodniczkę biegnącą na drugiej pozycji. Brąz w biegu na 60 metrów wywalczyła Lena Kowalczyk, która przez cały sezon utrzymywała się w pierwszej trójce. W finale niewiele zabrakło, aby Lena stanęła na drugim stopniu podium. Reprezentację szkoły w sezonie 2015/16 tworzyły dziewczęta z klas 4/6. Było ich w sumie czternaście. Dziękujemy im wszystkim za włożony wysiłek i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy !

Autor materiału: Marcin Palma – nauczyciel wychowania fizycznego