[GIM] Finaliści i laureaci konkursów przedmiotowych organizowanych przez KO 2015/16


 

Adam Górski z klasy 3Gb- laureat wojewódzkiego Konkursu Fizycznego z elementami astronomii  organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016– uczeń  zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z części przyrodniczej- opiekun merytoryczny, nauczyciel fizyki–B.Sacharska

Agnieszka Goldman z klasy 3Gc- finalistka rejonowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016– opiekun merytoryczny, nauczyciel j. angielskiego –D.Janda

Adam Górski z klasy 3Gb – finalista rejonowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016– opiekun merytoryczny, nauczyciel j. angielskiego – M.Peruga, D.Janda

Konrad Sileński z klasy 3Ga – finalista rejonowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016– opiekun merytoryczny, nauczyciel j. angielskiego –D.Janda

Adam Górski z klasy 3Gb- finalista rejonowego Konkursu Fizycznego z elementami astronomii  organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016– opiekun merytoryczny, nauczyciel fizyki–B.Sacharska

Julia Kieca z klasy 3Gb- finalistka rejonowego Konkursu Fizycznego z elementami astronomii  organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016- opiekun merytoryczny, nauczyciel fizyki–B.Sacharska

Katarzyna Bednarczuk z klasy 3Gc- finalistka rejonowego Konkursu Chemicznego  organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016– opiekun merytoryczny, nauczyciel chemii– A.Andruszko,  A.Franczak 

Natalia Solich z klasy 3Gc- finalistka rejonowego Konkursu Chemicznego  organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016– opiekun merytoryczny, nauczyciel chemii– A.Andruszko,  A.Franczak

Jakub Zimoń z klasy 3Gb- finalista Konkursu Geograficznego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016- opiekun merytoryczny- nauczyciel geografii- B. Urbańska- Nawrotek

Michał Rudziński z klasy 3Gc- finalista Konkursu Geograficznego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016- opiekun merytoryczny- nauczyciel geografii- B. Urbańska- Nawrotek

Adam Górski z klasy 3Gb- finalista Konkursu Matematycznego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016- opiekun merytoryczny- nauczyciel matematyki- R.Sobańska

Dominika Bacławska z klasy 3Gb- finalistka rejonowego Konkursu Biologicznego  organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016– opiekun merytoryczny, nauczyciel biologii– A.Baruś

Jakub Wesołowski  z klasy 3Gb- finalista Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016- opiekun merytoryczny, nauczyciel historii, WOS- S.Strożek

Agnieszka Goldman z klasy 3Gc- finalistka Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016- opiekun merytoryczny, nauczyciel j. polskiego- J.Pawłowska