Dzień otwarty SP


5 marca był dniem, w którym wszystkie nasze siły skumulowane były na promocji naszej szkoły. Na odwiedzających czekała mini gra terenowa, dzięki której można było poznać wszystkie zakamarki naszej podstawówki. 

Odwiedzając poszczególne sale goście mogli miedzy innymi przejść krótki kurs pisania liter na tablicy interaktywnej, poznać tajemnicę zmieniającego kolor wywaru z kapusty, stworzyć własne rękodzieło z ciasto liny i wziąć udział w wielu innych atrakcjach przygotowanych przez naszych zdolnych uczniów i niezastąpionych nauczycieli. Prawdziwe oblężenie przeżywały sale naszych zerówek. Gry i zabawy pochłaniały bez reszty nie tylko młodszych ale i starszych odwiedzających. Nieocenioną pomocą służyły zastępy naszych uczniów, którzy pełnili rolę przewodników po całej szkole, niezmordowanie odpowiadając na dociekliwe pytania gości. Również rodzice naszych uczniów z entuzjazmem i zaangażowaniem dzielili się swoim doświadczeniem. Zmęczeni spacerem mogli znaleźć wytchnienie na auli szkolnej, gdzie oprócz kawy, herbaty i ciastek, serwowaliśmy także film prezentujący podstawówkową codzienność. Liczba naszych gości oraz uśmiech na ich twarzach, jest najlepszym dowodem, że zaangażowanie i czas poświęcony w organizację i przeprowadzenie tegorocznego Dnia Otwartego nie poszedł na marne. Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie dziękujemy przede wszystkim za podzielenie się wspaniałą, radosną atmosferą, która towarzyszy naszej szkole nie tylko od święta.

sdb