Dzień otwarty 5 marca


5.03.2016 był dniem otwartym w naszej Szkole Podstawowej ale nasi dzielni chłopcy ze Szkoły Zasadniczej również z nami byli i zachęcali odwiedzające nas osoby do zainteresowania się naszą wspaniałą Szkołą Zawodową.

Pokazali niektóre wyroby z zajęć warsztatowych. To tylko namiastka. Tak naprawdę możliwości naszych uczniów są naprawdę imponujące. Potrafią zrobić każdy mebel i nie tylko to, wszelkie wyroby stolarskie wraz z pięknymi zdobieniami, snycerstwo jest im bowiem także nie obce. Składają meble, układają panele, robią meble, schody, balustrady i wiele innych wyrobów wytwarzanych w tej branży. W naszej szkole mają bowiem dobrze wyposażone warsztaty i doświadczoną kadrę nauczycieli praktycznej nauki zawodu. Dziękujemy naszym uczniom za poświęcony czas, a chętnych zapraszamy do naszej Szkoły Zawodowej. 

KK

[/su_slider]