Zajęcia pozalekcyjne w gimnazjum


Rok szkolny 2016/17 
 Nazwisko i imię  Nazwa koła Termin koła Sala
Dzień Godzina
Bożena Śledziowska Koło Teatralne Poniedziałek 15:30-16.15 215
Bożena Śledziowska Zajęcia Dyslektyczne Poniedziałek 14:45-15.30 215
Anna Białożyt Koło języka angielskiego Środa 15:30-16:15 307
Dorota Janda Teatralne Koło J. Angielskiego Piątek 14:45-15.30 107
Marta Peruga Koło J. Angielskiego Poniedziałek 7:15-8:00 204
Joanna Pawłowska Koło Teatralne Poniedziałek 14:35-16.15 122
Renata Sobańska Koło Matematyczne Środa 15:30-16:15 201
Bożena Śledziowska Koło J. Polskiego Poniedziałek 8:00-8.45 215
Barbara Urbańska Koło Geograficzne Czwartek 15:35-16.20 301
Anna Baruś Koło Biologiczne Czwartek 15.35-16.20 309
Anna Pęska Koło Informatyczne ECDL Piątek 14:45-15:30 305
Ewa Kochanowska Koło matematyczne-kl. III

Koło matematyczne-kl .I

Środa

Środa

14:45-15:30

15.30-16.15

214
Bożena Sacharska Olimpijskie koło fizyczne- 3 klasy Środa 14:45-16:00 211
Bożena Sacharska Koło Astrofizyczne- 2  klasy Czwartek 14:45-15:30 211
Anna Andruszko Koło Chemiczne- II  klasy Poniedziałek 7:00 – 8:00 120
Anna Andruszko Koło Chemiczne- III klasy Czwartek 7:00 – 8:00 120
Anna Franczak Koło Chemiczne- III  klasy Poniedziałek 7:00 – 8:00 120
Stefania Strożek Koło Edukacji Regionalnej- Szczecin znany i nieznany Poniedziałek lub piątek 16:00-17:00 L27
Wioletta Wilczura Olimpijskie Koło J. Niemieckiego czwartek 16:15-17:00 308
Joanna Obuchowska Koło  Języka Rosyjskiego Środa 14:45 – 15:30 205
Izabela Borkowska Koło historyczne Poniedziałek 15:30- 16:15 123
Emilia Florczak Koło turystyczno-geograficzne Środa 15.30-16.15 307
I. Bilski Basen Poniedziałek 18:45 – 19:30 SP 51
M. Palma Piłka nożna Poniedziałek 7:10 – 7:55 hala
M.Palma Siłownia Poniedziałek 15:40 – 16:25 hala
A. Mizgalska Zajęcia taneczne (doraźnie, dostosowane do imprez szkolnych) Wtorek

Środa

14:35 – 15:20

8:00 – 8:45

hala
I. Bilski Piłka koszykowa Środa 15:30  – 16:15 hala
I. Bilski Piłka siatkowa Środa 16:15 – 17:00 hala
P. Ochota Tenis stołowy Środa 14:40 – 15:25 hala
I. Bilski Piłka nożna Czwartek 15:30 – 17:00 hala
A. Mizgalska Piłka siatkowa Piątek 7:10  – 7:55 hala
I. Bilski, A. Mizgalska Wycieczki rowerowe (jesień, wiosna) Sobota 10:00 – 14:00 hala