Konsultacje w gimnazjum


Rok szkolny 2016/17
 Nazwisko i imię  Przedmiot Termin konsultacji  Sala
Dzień Godzina
 Bożena Śledziowska  j. polski  Czwartek  15:30-16.15 215
Joanna  Pawłowska j. polski Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00- 8:45

15:30- 16:00

14:35-  15:30

13:50- 14:35

122
Beata Jankowska j. polski Czwartek 15:30-16:15 L 26
Marta  Peruga j. angielski Środa 15:30-16:15 204
Dorota Janda j. angielski            Czwartek 15:30-16:15 107
Anna Białożyt j. angielski    Środa 7:10-7:55 307
Mariusz  Czaplicki j. angielski Poniedziałek 15:30-16:15 124
Kamil Oleksiak j. angielski Wtorek 15:30-16.15 308
Izabela Obuchowska j. angielski Czwartek 15:30-16:15 124
Aleksandra Nowak j. angielski Środa 14:45-16.15 106
Dariusz Krywult j. niemiecki Poniedziałek 15:30-16.15 216
Joanna Obuchowska j. niemiecki Środa 14:45-15:30 205
Wioletta Wilczura j. niemiecki Czwartek

Piątek dla III klas

15:30-16:15

15:30-16:15

308

308

Violetta Gibutowska j. niemiecki Poniedziałek 15:40-16:25 307
Izabela  Borkowska historia Czwartek 14:30-15:30 123
Stefania Stróżek historia Poniedziałek 15:30-16:15 L27
WOS Poniedziałek 15:30-16:15 L27
Dariusz Szerszeń WOS Czwartek 14:45 -15:20 L27
Krzysztof Kamiński muzyka Środa 15:30-16.15 104
Gabriela Kaźmierowska informatyka Czwartek 15:30-17:00 305
Anna Pęska informatyka Piątek 14:45 -15:30 305
Małgorzata Stalmierska plastyka Wtorek 16:00 -16.45 307
Ewa  Kochanowska matematyka –kl I

matematyka –kl II

Poniedziałek

Czwartek

14:45-15.30

15.30-16.15

214
Renata Sobańska matematyka          Poniedziałek 15:30 -16:15 201
Dorota Gąszczak matematyka          Poniedziałek 8:50-9:35 211
Bożena Sacharska fizyka Wtorek 14:45-16:25 211
Elżbieta Dulak fizyka Poniedziałek 14:45-15:20 211
Anna Franczak chemia Poniedziałek 14:45-15:20 120
Anna Andruszko chemia Piątek 7:00 –8:00 120
Anna Baruś biologia Środa 15:35 -16:20 309
Barbara  Urbańska geografia Środa 15:50-16:35 301
Emilia Florczak geografia Środa 15:30-16:25 301
Agnieszka Mizgalska W-F Wtorek 14.35-15.20 hala
Aleksandra Markiewicz W-F Wtorek 14:40-15.40 hala
Paweł Ochota W-F Czwartek 14:40-15.40 hala
Marcin Palma W-F Wtorek 14.35-15.20 hala
Ireneusz Bilski W-F,

Edukacja dla Bezpieczeństwa

Wtorek 14.45-15.30 hala