Kadra pedagogiczna w gimnazjum


NADZÓR NAD DZIAŁALNOŚCIĄ SZKOŁY

Dyrektor Dzieła i Zespołu Szkół Salezjańskich ks. Leszek Zioła
Rektor kościoła i wikariusz dyrektora ks. Paweł Żurawiński
Wicedyrektor bursy ks. Łukasz Piskuła
Wicedyrektor szkoły Anna Krzyżanowska
Wicedyrektor szkoły Ewa Berdyszak
Wicedyrektor szkoły Bożena Sacharska
Pedagog szkolny Katarzyna Ogrodowska
Psycholog szkolny Anna Żerebecka

 

Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot Wych. Klasy
Ks.  Leszek Zioła religia   2Gc
Ks. Adam Kierszka religia   1Ga, 1Gb, 1Gc, 2Ga, 2Gb, 2Gd
Ks. Adam Kiziuk religia   3Ga, 3Gb, 3Gc
Ks. Łukasz Piskuła religia   1Gd, 1Ge
Bożena Śledziowska j. polski 3Gb 2Ga, 2Gc, 2Gd, 3Ga, 3Gb
Joanna  Pawłowska j. polski 2Gb 1Gb, 1Gc,1Gd, 1Ge, 2Gb, 3Gc
Beata Jankowska j. polski   1Ga
Marta  Peruga j. angielski 3Gc 1Gc, 2Gb, 2Gc, 3Ga, 3Gc
Dorota Janda j. angielski            1Gc 1Gb, 1Gc,1Ge, 2Gc, 3Gb
Anna Białożyt j. angielski      2Gb, 3Gb
Mariusz  Czaplicki j. angielski   1Ga, 1Gd, 2Gd, 3Ga
Kamil Oleksiak j. angielski   1Ga, 1Gb, 1Gd, 1Ge
Izabela Obuchowska j. angielski   2Ga, 3Gc
Aleksandra Nowak j. angielski   2Ga, 2Gd
Dariusz Krywult j. niemiecki 2Gd 2Ga, 2Gd, 3Gb, 3Gc
Joanna Obuchowska                            j. niemiecki 3Ga 1Gc, 1Gd, 1Ge, 2Ga, 2Gb, 2Gc,3Ga, 3Gb
Wioletta Wilczura j. niemiecki   1Ga, 1Gb,1Gc,1Ge, 2Gb, 2Gc,3Gc
Violetta Gibutowska j. niemiecki   1Ga, 1Gb
Izabela  Borkowska historia 2Ga 1Gb, 1Gc,1Ge,2Ga, 2Gb, 2Gc, 2Gd, 3Gb, 3Gc
Stefania Stróżek historia   1Ga, 1Gd, 3Ga
WOS   2Ga, 2Gb, 2Gc, 2Gd, 3Gb, 3Gc
Dariusz Szerszeń WOS   3Ga
Krzysztof Kamiński muzyka   1Ga, 1Gb, 1Gc,1Gd, 1Ge
Gabriela Kaźmierowska informatyka   1Gc,1Gd, 1Ge, 2Ga, 3Ga
Anna Pęska informatyka   1Ga, 1Gb, 2Gb, 2Gc, 3Gb, 3Gc
Małgorzata Stalmierska plastyka   1Ga, 1Gb, 1Gc,1Gd, 1Ge
Ewa  Kochanowska matematyka                1Gb 1Gb, 1Gc, 2Ga, 2Gd, 3Ga, 3Gb
Renata Sobańska matematyka          1Ge 1Ga, 1Ge, 2Gb, 2Gc, 3Gc
Rorota Gąszczak matematyka            1Gd
Bożena Sacharska fizyka   1Gb, 1Gc, 2Gb, 2Gc, 3Gb, 3Gc
Elżbieta Dulak fizyka   1Ga, 1Gd, 1Ge, 2Ga, 2Gd, 3Ga
Anna Franczak chemia   1Ga, 2Ga
Anna Andruszko chemia 2Gc 1Gb, 1Gc,1Gd, 1Ge, 2Gb, 2Gc,2Gd, 3Ga, 3Gb, 3Gc
Anna Baruś biologia   1Ga,1Gb, 1Gc,1Gd, 1Ge, 2Ga, 2Gb, 2Gc,2Gd, 3Ga, 3Gb, 3Gc
Barbara  Urbańska geografia   3Ga, 3Gb, 3Gc
Emilia Florczak geografia   1Ga,1Gb, 1Gc,1Gd, 1Ge, 2Ga, 2Gb, 2Gc,2Gd
Agnieszka Mizgalska W-F 1Ga 1Ga,1Gb, 1Gc,1Gd, 1Ge, 2Gb, 3Ga, 3Gb, 3Gc
Aleksandra Markiewicz W-F   2Ga, 2Gc
Paweł Ochota W-F   3Gb, 3Gc
Marcin Palma W-F 1Gd 1Ga, 1Gb, 1Gd, 2Ga, 2Gc, 3Ga
Sebastian Rzymski W-F   2Gd
Lewandowski Mariusz W-F 1Gd 1Gd
Ireneusz Bilski W-F   1Gc, 1Ge, 2Gb
Edukacja dla bezpieczeństwa 1Ga, 1Gb, 1Gc,1Gd, 1Ge
basen  
Katarzyna Ogrodowska Wychowanie do życia w rodzinie – wszystkie klasy
Kinga Kowalska Zajęcia korekcyjne
Zajęcia artystyczne – kl. II M.Stalmierska, G.Chmielarz, B.Śledziowska, R.Sobańska, J.Pawłowska, J.Drożdżal, M.Bramen, Ł. Żebrowski
Zajęcia techniczne – kl. III