Absolwenci Szkoły Podstawowej


6Pa6Pb

Wychowawca klasy: Mariola Klisiewicz
Absolwenci:

  1. Balowska Beata
  2. Bieluń Klara
  3. Bochenko Julia.
  4. Ciszewski Jan
  5. Dobrowolski Albert.
  6. Krasowski Marcin
  7. Krzysik Aleksandra
  8. Kucharska Amelia
  9. Lasota Mateusz
  10. Makuch Oktawia
  11. Mikke Sebastian
  12. Nalewaj Oskar
  13. Obrycka Michalina
  14. Raczyńska Aleksandra
  15. Słaboszewski Marcin
  16. Słaby Amelia
  17. Suszczyk Jakub
  18. Suś Małgorzata
  19. Suś Mikołaj
  20. Wójcik Julia
  21. Zalewa Olga
  22. Żmurkiewicz Paweł

Wychowawca klasy: Joanna Mierzejewska
Absolwenci:

  1. Balowska Beata
  2. Bieluń Klara
  3. Bochenko Julia.
  4. Ciszewski Jan
  5. Dobrowolski Albert.
  6. Krasowski Marcin
  7. Krzysik Aleksandra
  8. Kucharska Amelia
  9. Lasota Mateusz
  10. Makuch Oktawia
  11. Mikke Sebastian
  12. Nalewaj Oskar
  13. Obrycka Michalina
  14. Raczyńska Aleksandra
  15. Słaboszewski Marcin
  16. Słaby Amelia
  17. Suszczyk Jakub
  18. Suś Małgorzata
  19. Suś Mikołaj
  20. Wójcik Julia
  21. Zalewa Olga
  22. Żmurkiewicz Paweł

6Pa6Pb

Wychowawca klasy: Monika Podsiadły
Absolwenci:

  1. Biesiada-Lewandowski Adam
  2. Borowiecka Sara
  3. Chlebowicz  Nikodem
  4. Chudy Gracjan
  5. Combs Emily
  6. Fiedler Paulina
  7. Frankowski Maciej
  8. Głoćko Barbara
  9. Hinc Tomasz
  10. Hładyszewski Jakub
  11. Jeziorowska Alicja
  12. Kopeć Oliwia
  13. Łubniewska Julia
  14. Marcinków Wojciech
  15. Motyl  Dominik
  16. Pietrowski Jakub
  17. Piórkowska Zuzanna
  18. Soińska Gabriela
  19. Sowa Hubert
  20. Wilczura Amelia

Wychowawca klasy: Gabriela Kaźmierowska
Absolwenci:

  1. Adamczuk Klaudia Dominika
  2. Bis Franciszek Samuel
  3. Chim Zofia
  4. Czarnecka Julia Natalia
  5. Czarnecki Maciej Łukasz
  6. Hrabi Dominik Jan
  7. Janda Wiktor
  8. Jarmuł Michał Marek
  9. Jędrzejewska Alicja Magdalena
  10. Klugiewicz Julia Anna
  11. Kusyk Inez Barbara
  12. Łasińska Marika Oliwia
  13. Mąkosa Bartosz Adam
  14. Michalska Daria Renata
  15. Mosiejczuk Patrycja Julia
  16. Patelak Grzegorz Michał
  17. Popiel Rajmund Jacek
  18. Raźniewska Amelia
  19. Rzeszotka Łukasz Wojciech
  20. Szczerbik Karolina Barbara
  21. Uszakiewicz Tomasz Dawid
  22. Waszczuk Jakub Wojciech

6Pa6Pb

Wychowawca klasy: Dariusz Krywult
Absolwenci:

  1. Francuz Sebastian
  2. Kaminiarz Oliwia
  3. Kapler Jakub
  4. Kłodzińska Małgorzata
  5. Kotwicka Sandra
  6. Matuszak Kamila
  7. Mazur Izabela
  8. Michalak Julia
  9. Pielech Lena
  10. Plewik Ignacy
  11. Płoska Aleksandra
  12. Płóciennik Jakub
  13. Rudawska Jowita
  14. Skiba Mikołaj
  15. Szczepanik Miłosz
  16. Tarnawski Tomisław
  17. Tomkowiak Marianna
  18. Wawrocka Dominika
  19. Wierzbicki Oliwer
  20. Zieńkowicz Natalia

Wychowawca klasy: Natalia Kosut – Nowicka / Mariusz Czaplicki
Absolwenci:

  1. Andruszko Kacper
  2. Ciężkowska Natalia Maria
  3. Garbiak Aleksandra
  4. Gibutowski Jan
  5. Kochmańska Barbara
  6. Łempicki Filip
  7. Molenda Zuzanna
  8. Moszczuk Adrianna
  9. Motyka Natalia
  10. Nowak Małgorzata
  11. Okopna Katarzyna
  12. Pielak Michał
  13. Piwoni Aleksandra
  14. Sozzo Sara
  15. Stefaniak Wiktor
  16. Sukiennik Wojciech
  17. Szymczak Dominik
  18. Wieliczko Aleks
  19. Wojarnik Zuzanna
  20. Zaleska Julia
  21. Zuwalska Marta

6Pa6Pb

Wychowawca klasy: Gabriela Kaźmierowska
Absolwenci:

  1. Andrzejewska Weronika
  2. Balowska Anna
  3. Bednarczuk Katarzyna
  4. Hoehle Przemysław
  5. Karpiński Jakub
  6. Kieca Julia
  7. Kość Kacper
  8. Naruć Małgorzata
  9. Pielka Wiktoria
  10. Piotrowski Maksymilian
  11. Piszczyk Wojciech
  12. Pociej Wiktoria
  13. Pomykała Weronika
  14. Przybytek Urszula
  15. Rogozińska Alicja
  16. Roślik Natalia
  17. Siemienas Julia
  18. Siemieniuk Tymoteusz
  19. Waszczuk Nina

Wychowawca klasy: Mariola Klisiewicz
Absolwenci:

  1. Barczyk Katarzyna
  2. Chudecka Karolina
  3. Czaplicki Kamil
  4. Drohomirecki Kajetan
  5. Durka Julia
  6. Faryniarz Iliana
  7. Goldman Agnieszka
  8. Górski Adam
  9. Jakutowicz Aleksandra
  10. Jędrzejewski Szymon
  11. Jurkowska Dominika
  12. Mieczkowski Ignacy
  13. Pobocha Bartosz
  14. Rudziński Michał
  15. Sejbuk Filip
  16. Solich Natalia
  17. Sukiennik Paula
  18. Szwed Sebastian
  19. Zimoń Jakub

6Pa6Pb

Wychowawca klasy: Beata Fabisiak
Absolwenci:

  1. Bartosik Kajetan
  2. Ciężkowski Ernest
  3. Fortuna Adam
  4. Gerula Wiktor
  5. Grzybowski Sebastian
  6. Iżykowski Stanisław
  7. Jarray Maximilian
  8. Kacperski Arkadiusz
  9. Kalinowski Kacper
  10. Kaźmierczak Patryk
  11. Kochmańska Zofia
  12. Krywult Karolina
  13. Krzanowski Bartosz
  14. Marchelewska Karolina
  15. Marchocka Daria
  16. Marcinków Piotr
  17. Przybyszewski Michał
  18. Reichert Hubert
  19. Rybarczyk Damian
  20. Sutek Aleksandra

Wychowawca klasy: Magdalena Kowalska
Absolwenci:

  1. Bolewicz Marianna
  2. Brończyk Marcin
  3. Ciebiera Krystian
  4. Czekała Piotr
  5. Fabiszewski Nikodem
  6. Góra Marta
  7. Klepacka Zuzanna
  8. Kuśmirczuk Maria
  9. Kusyk Adrian
  10. Kusyk Sandra
  11. Mijowska Beata
  12. Mosiejczuk Katarzyna
  13. Pacewicz Miłosz
  14. Plewik Jakub
  15. Prokop Michał
  16. Turkiewicz Agata
  17. Tużnik Krystian
  18. Wojtowicz Alicja
  19. Wróbel Piotr
  20. Zaciura Jędrzej

6Pa6Pb

Wychowawca klasy: Aleksandra Markiewicz
Absolwenci:

  1. Banaszczyk Hubert
  2. Czarnecki Michał
  3. Druciak Łukasz
  4. Grzywacz Klaudia
  5. Kapler Weronika
  6. Kieca Marta
  7. Kojder Maria
  8. Kość Wojciech
  9. Łańcuchowski Łukasz
  10. Michalak Hanna
  11. Pawelec Patrycja
  12. Przybytek Jan
  13. Scheffler Maciej
  14. Skarbek Wojciech
  15. Spadło Tomasz
  16. Szaranek Laila
  17. Szugalski Błazej
  18. Szymczak Łukasz
  19. Wasser Aleksander

Wychowawca klasy: Natalia Kosut
Absolwenci:

  1. Adamski Alex
  2. Chajda Dominik
  3. Chyliński Mateusz
  4. Felusiak Michał
  5. Fitzermann Nadja
  6. Góra Michał
  7. Jędrzejewska Maria
  8. Jędrzejewski Józef
  9. Klabacha Marcel
  10. Kryży Arek
  11. Kolczewski Aleksander
  12. Majcherek Maksymilian
  13. Osiński Łukasz
  14. Okrój Laura
  15. Romanowski Jakub
  16. Rybiński Piotr
  17. Salmanowicz Krystian
  18. Skotarczak Adam
  19. Wójcik Oskar
  20. Zych Agata

6Pa6Pb

Wychowawca klasy: Mariola Klisiewicz
Absolwenci:

  1. Gola Ewa
  2. Jackowski Kazimierz
  3. Kopała Daria
  4. Krusikiewicz Marcel
  5. Kuśmirczuk Anna
  6. Ligęza Joanna
  7. Łowicki Jakub
  8. Makowska Edyta
  9. Malinowska Martyna
  10. Mendrok Konrad
  11. Okopny Marek
  12. Parszewski Jan
  13. Podolska Martyna
  14. Siemienas Kacper
  15. Starczewska Daria
  16. Sulik Adam
  17. Wądzyńska Nikola
  18. Witek Oliwer
  19. Zgorzałek Kinga
  20. Zrzymołka Natalia

Wychowawca klasy: Gabriela Kaźmierowska
Absolwenci:

  1. Bałuch Kajetan
  2. Burda Jakub
  3. Czaplicki Patryk
  4. Forlańska Sara
  5. Gasperowicz Martyna
  6. Goryń Paula
  7. Hoehle Aleksandra
  8. Jasiński Marcin
  9. Kochanowski Kamil
  10. Koczwara Dominika
  11. Krukowski Cezary
  12. Krzywiec Kacper
  13. Ludwiński Piotr
  14. Łapko Wojciech
  15. Ostrowska Weronika
  16. Raźniewski Karol
  17. Szwed Alicja
  18. Urbanowicz Mikołaj

6Pa

Wychowawca klasy: Joanna Mierzejewska
Absolwenci:

  1. Bendykowska Klaudia
  2. Czaplicki Cyprian
  3. Chudy Dawid
  4. Goździk Dominika
  5. Hube Vincent
  6. Jankowski Jakub
  7. Kowalski Mateusz
  8. Lewandowski Adam
  9. Motyka Aleksandra
  10. Markuzel Nicoletta
  11. Pachla Paola
  12. Różański Jacek
  13. Ruciński Maciej
  14. Sekulska Patrycja
  15. Sikorska Paulina
  16. Skowronek Piotr
  17. Szczupak Cezary
  18. Szuter Weronika
  19. Walkowiak Iga
  20. Wu Dawid
  21. Piotrowski Patryk